شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1401/05/24 شناسه خبر: 1890028
شهردار کوهدشت:

۱۴۰ هزار متر مربع در کوهدشت آسفالت می‌شود

۱۴۰ هزار متر مربع در کوهدشت آسفالت می‌شود
تیموری گفت: ۱۴۰ هزار متر مربع در کوهدشت را آسفالت می‌کنیم و در این راستا ۲۰ هزار متر نیز انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، کامیاب تیموری صبح امروز در نشست خبری و مراسم تجلیل از خبرنگاران کوهدشت، اظهار داشت: ما امروز مشاهده می کنیم که در طول ۸ماه این شهرداری را که ورشکست شده بود و یک یأس در آن موج می زد به امیدواری تبدیل شده و سطح مطالبات نیز در این حوزه ارتقا یافته است.

وی افزود: مدافع اصلی سیستم شهرداری کارگر کف خیابان است که زحمت می کشد، ما طی یک برنامه‌ریزی و کار دقیق تلاش کردیم که حقوق ها را به روز کنیم.

شهردار کوهدشت ضمن تقدیر از همکاری شورای شهر کوهدشت در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم، عنوان کرد: در زمینه عمرانی فعالیت های زیادی شده است و مهمترین آن شروع عملیات اجرایی آسفالت می‌باشد.

وی تصریح کرد: برای آسفالت ۲۰۰ تن قیر گرفتیم و این یک پیروزی برای شهر کوهدشت است که سهم به حق کوهدشت دریافت شد.

تیموری با اشاره به اینکه براساس توان خود حرکت می کنیم، گفت: در راستای آسفالت، ما حدود ۱۰ میلیارد تومان قیر تخصیص یافته داریم و باید چیزی حدود ۳۰ میلیارد روی آن بگذاریم که عملیات آسفالت را در ادامه انجام دهیم.

شهردار کوهدشت با اشاره به اینکه شهردار ۳۴۰ وظیفه در سطح شهر دارد، عنوان کرد: در تلاش هستیم که کارخانه آسفالت کوهدشت را از گازوییل به گاز سوز تبدیل کنیم و همچنین بنا داریم ۱۴۰ هزار متر مربع در کوهدشت را آسفالت می کنیم و در این راستا ۲۰ هزار متر نیز انجام شده است.

وی یکی از افتخارات شهرستان را ایجاد دروازه قرآن ورودی شهر و نصب المان ها برشمرد و افزود: اکثر معابر شهر در زمینه آسفالت مشکل دارد و این مشکل نیز در طول زمان ایجاد شده است و متاسفانه حتی ترمیمی نیز در این راستا صورت نگرفته است.

تیموری با اشاره به اینکه به زودی پل سد ساحلی مجاور آموزش و پرورش کوهدشت بازسازی می شود، بیان کرد: برای این پل پنج میلیارد اعتبار تخصیص یافته است و درصدد هستیم آن را به نام «پل گردان محبین» نام گذاری کنیم.

شهردار کوهدشت اظهارداشت: در راستای زمین‌های شهرداری کوهدشت هیچ زمینی مصوبه شورا نبوده است که به فروش برسد، ولی یک زمین که مصوبه شورای قبلی را داشته است و مربوط به اردیبهشت سال گذشته است به فروش رسیده است که مبلغ جاری آن دو میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه در اکثر نقاط کوهدشت در حال اجرای برنامه های عمرانی هستیم، تصریح کرد: لایروبی نهر مرکزی شهر کوهدشت براساس رای دیوان، وظیفه امور آب شهرستان است ولی در این راستا به جهت رضایت مردم، در مراحلی اقدام به لایروبی آن نموده‌ایم.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/news/1890028.html/share
ارسال نظر
نظرات