شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1401/04/28 شناسه خبر: 1884212
به مناسبت گرامیداشت هفته ولایت و روز مباهله؛

اجرای ۴۰ نقالی در در ایستگاه های منتخب مترو

اجرای ۴۰ نقالی در در ایستگاه های منتخب مترو
همزمان با هفته ولایت و امامت و با هدف بزرگداشت عید سعید غدیر خم و روز مباهله، ویژه برنامه نقالان علوی در ایستگاه های منتخب مترو برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری مترو، سعید گل اندامی مدیریت فرهنگی هنری مترو با دعوت از شهروندان تهرانی و مسافران خطوط شهر زیرزمینی مترو، بیان کرد: همزمان با هفته ولایت و امامت و با هدف بزرگداشت عید سعید غدیر خم و روز مباهله، ویژه برنامه نقالان علوی در ایستگاه های منتخب مترو برگزار می شود. در این مراسم با مشارکت شرکت بهره برداری مترو، میزبان ۱۸ نفر از برگزیدگان جشنواره کشوری نقالان علوی خواهیم بود که طی سه روز، ۳۸ عنوان نقالی و پرده خوانی غدیر، در ایستگاه های مترو حضرت ولیعصر (ع)، ایوان انتظار و تئاتر شهر خواهند داشت.

وی افزود: از بخش های ویژه این برنامه حضور و اجرای مرشد میرزا علی در روز یکم مرداد ماه در ایستگاه تئاتر شهر با اجرای نقالی در نوبت خواهد بود. این مراسم روز سه شنبه و چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ تیر و شنبه ۱ مرداد ساعت ۱۱ تا ۱۴ برگزار می شود.

وی در پایان عنوان کرد: همچنین از بخش های دیگر این ویژه برنامه اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، موسیقی، سنج ودمام زنی با حضور مرشد میرزا علی است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/news/1884212.html/share
ارسال نظر
نظرات