شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 19:22 منتشر شده در مورخ: 1401/04/26 شناسه خبر: 1883889
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران:

اسکوچیچ لایق احترام بیشتری است

اسکوچیچ لایق احترام بیشتری است
امین منوچهری درباره ابقای دوباره اسکوچیچ به سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال عنوان کرد: این مربی کروات تیم ملی را راهی جام جهانی کرده بود، بنابراین لایق احترام بیشتری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین منوچهری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران‌نیوز با اشاره به وضعیت استقلال در فصل نقل و انتقالات تابستانی اظهار کرد: استقلال خوشبختانه آرامشی خاصی در باشگاه استقلال حکمفرما شده و شرایط نیز روز به روز بهتر می‌شود و با جدایی مجیدی مدیریت باشگاه مرحله به مرحله تصمیم‌گیری کرد و در نهایت در سایه آرامش موفق شد بازیکنان مدنظر کادرفنی را جذب کند.

وی با تأکید بر اینکه با حکمفرما شدن آرامش بر باشگاه سردار آجورلو تصمیمات خوبی گرفت، اضافه کرد: جذب بازیکنانی چون شهباززاده، میرزایی، حامدی‌فر، زواری و ... و تمدید قرارداد اکثر بازیکنان فصل گذشته چون داسیلوا، چشمی و ... نشان داد که مدیریت خواسته هواداران را تا حد زیادی اجابت کرده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران درباره اینکه امیدوار به قهرمانی استقلال با ساپینتوی پرتغالی هستید؟ چنین پاسخ داد: امیدوارم این اتفاق بیفتد، چراکه استقلال لایق بهترین‌هاست و شرایط تیم مناسب است و در ادامه شرایط بهتر هم خواهد شد.

منوچهری در بخش دیگری از گفت‌وگو با درباره ابقای دوباره اسکوچیچ به سرمربیگری تیم ملی عنوان کرد: همچنان معتقدم تصمیم به برکناری اسکوچیچ حرفه‌ای نبود، چراکه این فردی کسی بود که با برکناری ویلموتس تیم ملی را تحویل گرفت که کسی امیدوار به موفقیت آن نبود، اما موفق شد تیم ملی را راهی جام جهانی کند.

وی یادآور شد: حتی اگر نیاز به برکناری اسکوچیچ بود باید مراسمی را در شأن این مربی کروات برگزار می‌کردند و رفتار حرفه‌ای نشان می‌دادند، چراکه ایرانی‌ها به مهمان‌نوازی مشهور هستند. اسکوچیچ از بسیاری مربیانی که ادعای نتیجه‌گیری با تیم ملی را داشتند، لذا این مربی لایق احترام بیشتری است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/news/1883889.html/share
ارسال نظر
نظرات