شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1401/04/08 شناسه خبر: 1879489
معاون آموزشی دانشگاه اراک اعلام کرد

آغاز ماراتن کنکور با رقابت ۲۴۴۵۶ نفر در استان مرکزی

آغاز ماراتن کنکور با رقابت ۲۴۴۵۶ نفر در استان مرکزی
منصوری گفت: بزرگترین ماراتن علمی کشور با حضور ۲۴ هزار و ۴۵۶ نفر در استان مرکزی از امروز در گروه‌‎های آزمایشی هنر آغاز و تا روز شنبه ۱۱ تیرماه ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شاه منصوری معاون آموزشی دانشگاه اراک و نمایندۀ تام الاختیار سازمان سنجش در استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛  گفت: آزمون سراسری امسال از روز چهارشنبه ۸ تیرماه آغاز و تا شنبه ۱۱ تیر ادامه دارد و در این آزمون ۲۴ هزار و ۴۵۶ نفر از استان مرکزی شرکت می‌کنند.

منصوری اظهار کرد: آزمون سراسری گروه‌‎های آزمایشی هنر روز چهارشنبه هشتم تیر، گروه آزمایش علوم ریاضی و علوم انسانی روز پنجشنبه نهم تیر و گروه آزمایشی علوم تجربی روز جمعه، دهم تیر و گروه آزمایشی زبان خارجی روز شنبه یازدهم تیر ماه همزان با سراسر کشور، در استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از تعداد ۲۴ هزار و ۴۵۶ داوطلب آزمون سراسری امسال در استان مرکزی ۱۵ هزار و ۵۴۷ نفر زن و ۸ هزار و ۹۰۹ نفر مرد هستند.

معاون آموزشی دانشگاه اراک خاطرنشان کرد: از این ۲۴ هزار و ۴۵۶ داوطلب ۱۱ هزار و ۱۴۷ نفر در شهر اراک و مابقی از ۱۱ شهرستان استان در آزمون سال ۱۴۰۱ شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1879489
ارسال نظر
نظرات