شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1401/04/02 شناسه خبر: 1877989
وزیر راه و شهرسازی :

راه آهن مشهد، بجنورد، گرگان در دستور کار کلان کشور است

راه آهن مشهد، بجنورد، گرگان در دستور کار کلان کشور است
وزیر راه و شهرسازی گفت: پیگیری احداث راه آهن مشهد، بجنورد، گرگان در دستور کار کلان کشور است که احداث آن می تواند تاثیر خوبی در تمامی حوزه ها در استان داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک،  رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای هماهنگی راه وشهرسازی خراسان شمالی در بدو ورود به استان خراسان شمالی و با حضور دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اظهار کرد: در سفر هیأت دولت به استان با اعتبارات خوبی که در بخش های مختلف دیده شده و با اعتبار پیش بینی شده در بخش راههای استان تحول خوبی در حوزه حمل و نقل استان ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه استان خراسان شمالی استانی محروم و با درآمد پایین است، خاطر نشان کرد: باید تعداد واحدهای در حال ساخت در این استان افزایش پیدا کند و اگر این اتفاق رخ دهد اجاره مسکن هم کاهش می یابد.

قاسمی افزود: سیاست دولت سیزدهم تقویت مناطق محروم است و در تمامی سفرها مصوبات خوبی برای بهبود کیفیت زندگی مردم در تمامی حوزه ها مصوب می شود.

به گزارش عصراترک، همزمان با سفر هیات دولت به استان خراسان شمالی آئین افتتاح ۱۱۵ میلیارد تومان پروژه اجرا شده در سالجاری شامل ۷۷ کیلومتر راه روستایی و بهسازی روکش راه و سه پل و رفع سه نقطه پرتصادف برگزار شد.

عملیات اجرایی ۱۵۵ میلیارد تومان پروژه عمرانی شامل احداث ۶۰ کیلومتر راه روستایی و بهسازی روکش ۱۵۰ کیلومتر راه در استان نیزامروز آغاز شد.

این پروژه ها با حضور قاسمی وزیر راه و شهرسازی، کیانی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، تیموری معاون برنامه ریزی سازمان، اکبری معاون راهداری، شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی و سایر مدیران استانی افتتاح شد.

انتهای پیام/گ

 

 

 

https://old.dana.ir/1877989
ارسال نظر
نظرات