شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:02 منتشر شده در مورخ: 1401/02/24 شناسه خبر: 1838765
مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان:

معاملات بورس منطقه زنجان ۱۱۷ درصد رشد یافت

معاملات بورس منطقه زنجان ۱۱۷ درصد رشد یافت
مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان گفت: معاملات سهام این منطقه در هفته گذشته (منتهی به ۲۳ اردیبهشت) بیش از ۱۱۷ درصد رشد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اصغر نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به معاملات بورس منطقه زنجان در هفته گذشته (منتهی به ۲۳ اردیبهشت) اظهار داشت: طی هفته گذشته در مجموع ۱۹۰ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۳۸۵ سهم و حق تقدم سهام در بورس منطقه زنجان داد و ستد شد.

وی خاطرنشان کرد: مجموع ارزش معاملات هفته گذشته، بیش از یک هزار و ۱۰۳ میلیارد و ۲۳۲ میلیون و ۴۷۳ هزار ریال بود که بیش از ۱۱۷ درصد رشد نسبت به هفته ماقبل دارد.

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان گفت: ارزش سهام خریداری‌شده طی این مدت، بیش از ۶۳۸ میلیارد و ۱۵۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بود.

وی افزود: ارزش سهام فروخته‌شده نیز بیش از ۴۶۵ میلیارد و ۷۵ میلیون و ۶۷۲ هزار ریال بود.

نجفی اظهار داشت: ۵۸ درصد معاملات این منطقه در هفته گذشته به خرید و ۴۲ درصد نیز به فروش سهام اختصاص داشت.

وی خاطرنشان کرد: این معاملات توسط ۲۵ کارگزار دارای استیشن معاملاتی (ایستگاه یا هسته مرکزی معاملات) بورس منطقه‌ای زنجان انجام شده است.

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته ماقبل (منتهی به ۱۶ اردیبهشت) گفت: در مدت مذکور ۶۸ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۷۲۸ سهم و حق تقدم سهام در مجموع به ارزش بیش از ۵۰۸ میلیارد و ۸۴۰ میلیون و ۵۹۵ هزار ریال در این منطقه، داد و ستد شده بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1838765
ارسال نظر
نظرات