شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1400/07/22 شناسه خبر: 1776126
وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

اجرای طرح آمایش سرزمین در همه شهرستان‌های کشور

اجرای طرح آمایش سرزمین در همه شهرستان‌های کشور
وزیر صنعت، معدن و تجارت از اجرایی شدن طرح آمایش سرزمین خبر داد و گفت : این طرح در جهت توسعه و ایجاد اشتغال در تمام شهرستان‌های کشور اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا فاطمی‌امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای اداری کوار با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال به عنوان یک اولویت در کشور مطرح است، تاکید کرد: برنامه آمایش سرزمین در تمام شهرستان‌ها اجرایی می‌شود که یک برنامه عملیاتی و نقشه راه برای سال‌های آینده است که با نظر صاحب نظران شهرستان عملیاتی خواهد شد.

او افزود: در خصوص راه‌اندازی صنایع تبدیلی، کشاورزی و صادرات برنامه ریزی‌های مشخصی انجام شده است اما تولید محصولات صادراتی مباحث مربوط به خود را دارد.

وزیر صمت تصریح کرد: محصولات صادراتی باید متناسب با ذائقه مشتری تولید و بسته بندی شود و یک جریان ثابت می‌خواهد تا بتوانی در این بازار موفق باشیم.

فاطمی امین در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص جذب سرمایه گذاران و ارائه امکانات به آنها نیز یادآور شد: قطعاً باید سرمایه گذاران برای شروع کار ۶۰ درصد آورده داشته باشند تا منابع موجود به درستی تخصیص داده شود و کسانی که وارد بحث می‌شوند، اهلیت داشته باشند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1776126
ارسال نظر
نظرات