شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 21:03 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735387
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی:

برخی‌ها از حضور یک چهره ضدفساد در رأس قوه مجریه، به شدت بیم دارند

برخی‌ها از حضور یک چهره ضدفساد در رأس قوه مجریه، به شدت بیم دارند
احمد سالک گفت: در داخل کشور نیز باندهای فساد و آن گروه‌‌هایی که می‌دانند حضور یک چهره ضدفساد در رأس قوه مجریه، منافع آن‌ها را به خطر خواهد انداخت برای تخریب چنین چهره‌ای از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: انتخابات سال 1400 چه برای ریاست جمهوری و چه برای شوراها نسبت به انتخابات‌های گذشته از حساسیت و اهمیت بیشتری برخودار است.

وی افزود: رسانه‌های پرتعداد دشمن، امروز بیش از هر زمان دیگری برای پمپاژ ناامیدی در جامعه و جدا کردن مردم از نظام و ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند.

سالک اظهار داشت: جریان‌های ضدانقلاب و منافقین تلاش زیادی می‌کنند تا کسانی که بیشتر دغدغه مردم را دارند و آن‌ها می ‌‌دانند روی کار آمدن چنین کسانی موجب خواهد شد گره‌های اقتصادی کشور باز شود را بیش از پیش تخریب کنند.

وی اضافه کرد: در داخل کشور نیز باندهای فساد و آن گروه‌‌هایی که می‌دانند حضور یک چهره ضدفساد در رأس قوه مجریه، منافع آن‌ها را به خطر خواهد انداخت برای تخریب چنین چهره‌ای از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

نماینده ادوار مجلس ادامه داد: جریاناتی که در دو سال گذشته با فساد و رانت‌خواری آن‌ها مبارزه شده است امروز بیکار نخواهند نشست و همه توان رسانه‌ای و مالی خودشان را برای تخریب چهره‌های ضدفساد به کار خواهند گرفت.

سالک خاطرنشان کرد: مردم البته با بصیرت و رصد رخدادها در میدان انتخابات حضور دارند و نسبت به عملیات‌های روانی دشمن در یک ماه پیش رو توجه لازم را دارند.

وی تأکید کرد: حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات و مشارکت گسترده آن‌ها موجب تقویت اقتدار ایران و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی در منطقه و عرصه بین‌المللی خواهد بود.

نماینده سابق مجلس تصریح کرد: علاوه بر این، انتخاب چهره‌ای انقلابی و ضدفساد و فردی که به معنای واقعی دلسوز مردم باشد، بیش از پیش موجب اقتدار کشور در دنیا خواهد شد و مشکلات داخلی را نیز حل وفصل خواهد کرد.

سالک با بیان اینکه انتخابات امسال در واقع در آغاز چهل ساله دوم انقلاب اسلامی است و دولت آینده باید خودش را در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب تطبیق دهد، یادآور شد: البته تردیدی نیست که دولت آینده مسیر بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت چرا که دولت یازدهم و دوازدهم مشکلات عدیده‌ای را بر کشور تحمیل کرده است.

وی عنوان کرد: مشکلاتی که هرچند بخشی از آن به تحریم‌ها مربوط می‌شود، اما اصل آن و اکثریت قریب به اتفاق مشکلات کنونی کشور به عملکرد مدیران و سوءمدیریت مربوط می‌شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1735387
ارسال نظر
نظرات