شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735133
موج جنایت‌ها ادامه دارد؛

تداوم حمله موشکی رژیم صهیونیستی به ساختمان رسانه‌های غزه/ خبرگزاری آمریکایی هم در امان نماند+فیلم و توئیت

تداوم حمله موشکی رژیم صهیونیستی به ساختمان رسانه‌های غزه/ خبرگزاری آمریکایی هم در امان نماند+فیلم و توئیت
رژیم صهیونیستی در پی حمله موشکی به ساختمان رسانه‌ها در غزه از جمله آسوشیتدپرسِ آمریکایی، خبرگزاری الجزیره را نیز در این منطقه مورد هدف قرار داد و سپس آن را ویران کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ رژیم صهیونیستی در پی حمله موشکی به ساختمان رسانه ها در غزه از جمله آسوشیتدپرس، خبرگزاری الجزیره در غزه را نیز مورد هدف قرار داد و سپس آن را ویران کرد.

حمله به روزنامه نگاران و سازمان های رسانه ای طبق قوانین بین المللی غیر قانونی است.

آسوشیتدپرس: "آنتونی بلینکن" وزیر امور خارجه آمریکا گفت که هیچ مدرک صهیونیستی مبنی بر فعالیت حماس در ساختمان اداری غزه که توسط حمله موشکی رژیم صهیونیستی تخریب شده مشاهده نکرده است. خبرگزاری های آسوشیتدپرس، الجزیره و سایر رسانه ها در این ساختمان مستقر بودند.

"بتی مک‌کالم" عضو کنگره آمریکا و منتقد رژیم صهیونیستی: تخریب دفاتر آسوشیتدپرس و الجزیره نگران کننده است. در صورت وجود توجیه نظامی باید بلافاصله شواهد ارائه شود. در غیر این صورت، این سؤال مطرح می شود که آیا رژیم صهیونیستی به دنبال محدود کردن پوشش رسانه ای آنچه واقعا رخ می دهد است؟

 

"هیو لووات" از محققان سیاسی اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا: بر اساس تحقیقات الجزیره، رژیم صهیونیستی از جنگ افزارهای بوئینگ GBU- 31 JDAM و 39 SDB ساخت آمریکا علیه غزه و همچنین برای تخریب دفتر آسوشیتدپرس، خبرگزاری آمریکایی استفاده می کند.

 

انتهای پیام/

6
https://old.dana.ir/1735133
ارسال نظر
نظرات