شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734930
مدیرعامل شرکت مترو تهران:

مترو تهران به باقرخان می رسد/زمان افتتاح پایانه اکباتان

مترو تهران به باقرخان می رسد/زمان افتتاح پایانه اکباتان
مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به آخرین وضعیت پروژه پایانه اکباتان گفت: در 2 ماه آینده، ایستگاه های مترو باقرخان درخط 7 و شهرک آزمایش در خط 6 افتتاح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علی امام مدیر عامل شرکت مترو تهران درباره افتتاح ایستگاه های جدید مترو اظهراداشت:‌ در 2 ماه آینده، ان شاءالله ایستگاه های باقرخان درخط 7 و شهرک آزمایش در خط 6 را به 

بهره برداری خواهیم رساند که با افتتاح این 2 ایستگاه ،‌ شمار ایستگاه های تکمیل شده در دوره کنونی مدیریت شهری به عدد 30 و در کل تعداد ایستگاه های شبکه خطوط هفتگانه به عدد 141 خواهد رسید.
 
وی افزود: تمام تلاش دست اندرکاران امر این است که تا پایان این دوره مدیریت شهری غیر از ایستگاه های ذکر شده، دو ایستگاه دیگر در خطوط 6 و 7 به مرحله بهره برداری برسد.
 
مدیرعامل شرکت مترو به آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه شرقی خط 4 اشاره کرد و افزود:‌ در تیر و با مهیا شدن مقدمات کار،‌ امکان شروع فعالیت های مربوط به بخش توسعه شرقی خط 4 که مورد توجه و تأکید شهردار تهران نیز است، وجود دارد.
 
وی بیان داشت: از طرفی انتظار داریم عملیات حفاری مکانیزه مسیر توسعه جنوبی خط 6 نیز در همین یکی دو ماه پیش رو به پیشرفت قابل قبولی برسد تا کار ساخت 4 ایستگاه واقع در این پروژه از همین امسال وارد مرحله جدی تری شود. 
 
امام در پایان صحبت های خود به آخرین وضعیت پیشرفت پروژه پایانه اکباتان در خط 4 پرداخت و گفت: در صورت تزریق منابع مالی حداقلی، می توان در تیر شاهد افتتاح این پایانه مهم و تأثیرگذار در شبکه مترو تهران بود که فواید آن در مباحثی از قبیل تعمیر و نگهداری به موقع واگن ها و همچنین کاهش سرفاصله حرکتی قطارها انکار ناپذیر است.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1734930
ارسال نظر
نظرات