شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734807
زنگنه:

شایعه گرانی بنزین جنگ روانی است/ باید روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا زندگی زن و بچه بگذرد

شایعه گرانی بنزین جنگ روانی است/ باید روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا زندگی زن و بچه بگذرد
وزیر نفت با تکذیب گرانی بنزین گفت: هیچ برنامه‌ای برای افزایش فرآورده‌های نفتی نداریم و شایعات گرانی بنزین دروغ و جنگ روانی پیش از انتخابات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیژن زنگنه امروز در حاشیه مراسم امضای قرارداد توسعه میدان مشترک فرزاد بی، در جمع خبرنگاران تاکید کرد: نزدیک به انتخابات برخی با شایعه گرانی بنزین می خواهند در مردم عکس العمل بدی ایجاد کنند، اما اطمینان می‌دهم نه بنزین و نه هیچ فرآورده نفتی دیگری گران نخواهد شد.  

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا تا پایان مذاکرات وین و مشخص شدن نتیجه برای امضای قرارداد توسعه میدان مشترک فرزاد بی، منتظر نماندید، گفت: این موضوع باعث ایجاد تاخیر در کار می شد. اکنون نیز بر اساس قرارداد امضا شده مشکلی برای حضور شریک خارجی وجود ندارد و در صورت تمایل، شرکت‌های خارجی می توانند در این قرارداد وارد شوند.
 
وزیر نفت درباره آخرین وضعیت خط لوله گوره- جاسک بیان کرد: لوله گذاری این طرح تمام شده و در روزهای آینده نفت به این خط لوله تزریق خواهد شد و در خرداد ماه اولین محموله از جاسک صادر می شود.  
 
زنگنه در مورد اینکه آیا در دولت بعدی نیز حضور خواهد داشت، اظهار کرد: حتی پیشنهاد ریاست جمهوری را هم قبول نمی کنم و از فعالیت های دولتی بازنشسته می‌شوم. با این حال همچنان در سیاست می‌مانم؛ نه اینکه بخواهم مقام یا پستی دریافت کنم زیرا سیاست مانند زندگی است و نمی توان از آن جدا شد.
 
وی توضیح داد: سیاست یعنی سرنوشت و آینده کشور، اما کار و پست دولتی و امکاناتی همچون حکم، حقوق راننده و ماشین نخواهم گرفت.  
 
وزیر نفت با بیان اینکه بازنشسته خواهم شد، ادامه داد:  من هم مانند بازنشستگان می‌بایست روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا زندگی زن و بچه ام بگذرد.
 
زنگنه در مورد قرارداد ۲۵ ساله با چین و حضور این شرکت در توسعه میادین نفت و گاز ایران، گفت: دو طرف برای همکاری ابراز علاقه کردند اما چیزی هنوز مشخص نشده است.
 
انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1734807
ارسال نظر
نظرات