شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1400/01/27 شناسه خبر: 1725057

روسیه لغو پروازهای خود به انگلیس را تمدید کرد

روسیه لغو پروازهای خود به انگلیس را تمدید کرد
آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه در پیامی به شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که تعلیق پروازهای این کشور به انگلیس را تا اول ژوئن تمدید کرده است. پیش از این، محدودیت های اعمال شده برای پروازهای انگلیس تا ۱۶ آوریل برقرار بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرگزای تاس، آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه در پیامی به شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که تعلیق پروازهای این کشور به انگلیس را تا اول ژوئن تمدید کرده است. پیش از این، محدودیت های اعمال شده برای پروازهای انگلیس تا ۱۶ آوریل برقرار بود.

در تلگرافی که متن آن در اختیار تاس قرار گرفت، آمده است: بر اساس تصمیم مرکز واکنش اضطراری برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا در سراسر روسیه، پروازهای منظم و غیر منظم مسافران بین فدراسیون روسیه و انگلیس از ساعت ۰۰:۰۰ روز ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ به وقت مسکو تا ساعت ۲۳:۵۹ روز ۱ ژوئن ۲۰۲۱ به حالت تعلیق درآمده است.
 
بر اساس این پیام، شرکت های هواپیمایی می توانند فقط پروازهای خاص تجاری را انجام دهند و هرکدام از آنها نیاز به مجوز از مرکز واکنش اضطراری دارند.
 
بنا بر این گزارش، پروازهای روسیه به مقصد و از مبدا انگلیس در تاریخ ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۰ پس از شیوع ویروس جدید کرونا در این کشور متوقف شد. ممنوعیت پروازها بارها تمدید شده است.
 
علاوه بر این، روسیه ارتباط هوایی خود را با ترکیه نیز محدود کرده است و پروازها به تانزانیا را از پنجشنبه ۱۵ آوریل تا اول ژوئن مطابق با تصمیم مرکز بحران ضد ویروس کرونا با توجه به وضعیت ویروس کرونا در این کشورها متوقف می کند.
 
انتهای پیام
https://old.dana.ir/1725057
ارسال نظر
نظرات