شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724296
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد عنوان کرد

آمادگی اوقاف یزد برای پخت نذورات افطاری مردم و مساجد با رعایت پروتکل‌ها

آمادگی اوقاف یزد برای پخت نذورات افطاری مردم و مساجد با رعایت پروتکل‌ها
حجت الاسلام زارع زاده گفت: سازمان اوقاف استان آمادگی کامل دارد هزینه نذورات همشهریان و مساجد را برای پخت افطاری دریافت کند و بعد از بخت و بسته بندی برای توزیع یا به افراد و مساجد تحویل دهد یا خود اقدام به توزیع آن نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام حسین زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به بسیاری از موقوفات استان یزد در راستای تهیه وتوزیع افطاری در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: خود افطاری ممکن است در خصوص انتقال بیماری اشکالی نداشته باشد اما نحوه توزیع آن نیز مهم است که به گونه ای انجام شود که ضمن رعایت همه شیوه نامه ها زمینه اجتماع را فراهم نکند.

وی با بیان اینکه نمی توان شرعا موقوفات افطاری را تعطیل کرد افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه استان یزد در ماه محرم نیز بسیاری از موقوفات که در رابطه با پخت و پز بود به صورت جیره خشک توزیع کرد و یا اگر به صورت بخت کامل ملزم بودیم با رعایت همه نکات بهداشتی و بسته بندی درب منازل توزیع شد.

حجت الاسلام زارع زاده با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان بسته های معیشتی از محل همین موقوفات در ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: همه موقوفات بر اساس قید زمان و مکان و نیت واقف اجرا می شود و سازمان اوقاف و امور خیریه امادگی دریافت نذورات مردمی را هم برای تهیه افطاری دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به فعالیت موکب الرضا وابسته به آستان مقدس شاهزاده فاضل در ایام سال گفت: سازمان اوقاف استان به همت موکب الرضای یزد امادگی کامل دارد هزینه نذورات همشهریان و مساجد را برای پخت افطاری دریافت کند و بعد از بخت و بسته بندی برای توزیع یا به افراد و مساجد تحویل دهد یا خود اقدام به توزیع ان نماید.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1724296
ارسال نظر
نظرات