شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713424
پس از اردوی گزینشی در استان؛

۵ کشتی‌گیر یزدی در هر رده سنی به انتخابی تیم‌های ملی اعزام می‌شوند

۵ کشتی‌گیر یزدی در هر رده سنی به انتخابی تیم‌های ملی اعزام می‌شوند
اردوی گزینشی کشتی‌گیران نوجوان و جوان شهرستان یزد برگزار و ۵ کشتی‌گیر در هر رده سنی به انتخابی تیم ملی اعزام می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، با توجه به برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در فروردین‌ماه و با تصمیم مسئولین هیئت کشتی استان مبنی بر پیشگیری از ازدحام شرکت کنندگان در شرایط کرونایی در مسابقات انتخابی استان، کشتی‌گیران نوجوان و جوان شهرستان یزد قبل از برگزاری مسابقات استانی گزینش شدند تا تنها نفرات برتر در انتخابی استان حضور یابند.

این اردوی ۲ روزه به همت حاج محمدحسین میرحسینی از مربیان و پیشکسوتان کشتی یزد در سالن کشتی شهدای محمودآباد با حضور سید محمدهادی رفوگر رئیس هیئت کشتی شهرستان یزد، دهقان دبیر هیئت کشتی استان و جمعی از مسئولین و مربیان کشتی شهرستان یزد برگزار شد.

این اردو در روز اول میزبان کشتی‌گیران نوجوان و در روز دوم میزبان کشتی‌گیران جوان شهرستان یزد بود که پس از انجام تمرین مشترک و رقابت در بعضی از اوزان، نفرات برتر جهت حضور در مسابقات انتخابی استان مشخص شدند.

یادآور می‌گردد با توجه به اینکه با اعلام فدراسیون کشتی، استان یزد تنها می‌تواند 5 کشتی‌گیر در هر رده سنی به رقابت‌های انتخابی تیم ملی اعزام کند لذا پس از برگزاری مسابقات قهرمانی استان در نهایت با تصمیم کمیته فنی ۵ نفر برتر معرفی و اعزام می‌گردند.

لازم به ذکر است زمان و نحوه برگزاری مسابقات انتخابی استان متعاقباً اعلام می‌گردد.

انتهای پیام/خ

 

https://old.dana.ir/1713424
ارسال نظر
نظرات