شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1399/12/12 شناسه خبر: 1713111
مسئول بسیج رسانه مازندران اعلام کرد؛

برخورد با جریان‌های منحرف رسانه‌ای در آستانه انتخابات

برخورد با جریان‌های منحرف رسانه‌ای در آستانه انتخابات
عبدالمهدی حق‌شناس با اشاره به جریان های منحرف رسانه‌ای که همزمان با نزدیک شدن‌به‌انتخابات در مازندران شکل گرفته گفت: با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد برخی شیطنت‌ها در فضای مجازی و رسانه ای استان هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، عبدالمهدی حق‌شناس دوشنبه‌شب در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر مبارزه با فساد در تمامی سطوح بیان کرد: بسیج  همانگونه که در دوران دفاع مقدس در جبهه مقدم مبارزه با کفار بود امروز نیز در جنگ اقتصادی در جبهه مقدم مبارزه با مفاسد اقتصادی است.   

وی با بیان اینکه بسیجی جز با خدا با کسی معامله نمی کند اظهار کرد: بسیج و بسیجی به هیچ جناح و گروهی وابسته نیست و هیچ‌گاه خود را وامدار جریان خاصی نمی داند و کسی حق ندارد فعالیت های مردمی بسیجیان در عرصه رسانه را وابسته به جریانی خاص بداند.

مسئول بسیج رسانه مازندران با اشاره به جریان های منحرف رسانه‌ای که همزمان با نزدیک شدن‌به‌انتخابات در استان شکل گرفته اظهار کرد: با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد برخی شیطنت‌ها در فضای مجازی و رسانه ای استان هستیم که قاطعانه اعلام می‌کنیم با هرگونه جریان سازی رسانه‌ای که مخالف و مغایر آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد مقابله خواهیم کرد و آن را بر نمی تابیم.

 حق‌شناس دفاع از آرمان‌های انقلاب و بسیج تمامی رسانه‌ها را از اهداف مهم سازمان بسیج رسانه برشمرد و گفت: در راستای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیشرو گام های موثری را در این ایام بر میداریم.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1713111
ارسال نظر
نظرات