شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712189
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا مرکز مازندران خبر داد؛

پایین‌آمدن فتیله قیمت دلار و طلا در پی ریزش اونس/ بازار معاملات جان گرفت

پایین‌آمدن فتیله قیمت دلار و طلا در پی ریزش اونس/ بازار معاملات جان گرفت
محمدرضا نصیری از کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روز جاری در پی ریزش اونس جهانی و کاهش نرخ ارز خبر داد و گفت: با ثبات نسبی بازار، اعتماد مردم افزایش پیدا کرده است و در نتیجه معاملات از رکود خارج شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ  از کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روز جاری در پی ریزش اونس جهانی و کاهش نرخ ارز خبر داد و اظهار کرد: روند صعودی قیمت‌ها متوقف شده است و آن چنان رشدی ندارد.

وی افزود: هر مثقال طلا در بازار امروز به 4 میلیون و 685 هزار تومان و هر گرم نیز یک میلیون و 80 هزار تومان رسید.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: سکه امامی در معاملات امروز با قیمت 11 میلیون و 150 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 400 هزار تومان و ربع سکه با 4 میلیون و 100 هزار تومان دادوستد شد.

این فعال صنفی با بیان اینکه دلار در نمیه کانال 25 هزار تومانی قرار دارد؛ متذکر شد: اونس جهانی تقریبا 100 دلار پایین کشید و اگر اونس کاهش پیدا نمی‌کرد، هر مثقال طلا در بازار ایران اکنون در کانال 5 میلیون تومانی قرار داشت.

نصیری بیان کرد: وضعیت بازار کمی بهبود پیدا کرده است و خیلی بهتر از ماه‌های گذشته شده است و با ثبات نسبی بازار، اعتماد مردم افزایش پیدا کرده است و در نتیجه معاملات از رکود خارج شده است.

وی یادآور شد: سرمایه‌گذاری در بازار طلا در حال جان گرفتن است و این وضعیت بازار اگر دچار تغییرات نشود، شاهد افزایش معاملات در بازار خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1712189
ارسال نظر
نظرات