شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1399/12/07 شناسه خبر: 1711595
معاون درآمد‌های مالیاتی کشور خبرداد:

۷۰ درصد اظهارنامه‌های فعالان اقتصادی یزد مبتنی برخوداظهاری است

۷۰ درصد اظهارنامه‌های فعالان اقتصادی یزد مبتنی برخوداظهاری است
معاون درآمد‌های مالیاتی کشور گفت: سمت و سوی سازمان امور مالیاتی پذیرش خوداظهاری مودیان مالیاتی بر پایه اعتماد و همکاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمد مسیحی در نشست ستاد راهبری و اقتصاد مقاومتی استان یزد اظهار داشت: امسال برای اولین ۷۰ درصد اظهارنامه‌های فعالان اقتصادی مبتنی بر خوداظهاری مورد پذیرش قرار می‌گیرد که امیدواریم با تکمیل بانک‌های اطلاعاتی شاهد افزایش درصد پذیرش خوداظهاری مودیان باشیم.

استاندار یزد هم در این نشست با اشاره به ایجاد فضای گفتگو و تعامل بین مدیران مالیاتی و فعالان اقتصادی گفت: امیدواریم با تعامل و همدلی شاهد اجرای کامل قانون در این حوزه باشیم.

طالبی با قدردانی از فعالیت انجمن تحقیق و توسعه در خانه صنعت و معدن استان تصریح کرد: تحقیق و توسعه، زمینه تحقق اقتصاد دانش بنیان است.

در جلسه ستاد راهبری و اقتصاد مقاومتی استان که با موضوع بررسی مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی برگزار شد جمعی از تولیدکنندگان و نمایندگان فعالان اقتصادی به مسائلی نظیر فرار مالیاتی، تراکنش‌های بانکی، اجرای عدالت مالیاتی، پرهیز از هرگونه اقدام سلیقه‌ای و اجرای قانون سامانه مودیان اشاره کردند.

انتهای پیام/

 

 

https://old.dana.ir/1711595
ارسال نظر
نظرات