شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 23:15 منتشر شده در مورخ: 1399/11/02 شناسه خبر: 1700273
مدیرکل مدیریت بحران مازندران اعلام کرد

خسارت طوفان به 40 واحد مسکونی مازندران/برق تمام نقاط وصل است

خسارت طوفان به 40 واحد مسکونی مازندران/برق تمام نقاط وصل است
احمدی گفت: بر اساس گزارش‌های واصله تا امشب، 40 واحد مسکونی مازندران در سربندی ساختمان از 20 تا 100 درصد دچار آسیب و خسارت شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اصغر احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین میزان خسارت تندباد بامداد پنج‌شنبه در مازندران، اظهار کرد: هنوز میزان خسارت ریالی در استان جمع‌بندی نشده است.

وی افزود: بر اساس گزارش‌های واصله تا امشب، تعداد 40 واحد مسکونی در سربندی ساختمان از 20 تا 100 درصد دچار آسیب و خسارت شدند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران، خاطرنشان کرد: این واحدهای واحدهای مسکونی عمدتا در شهرستان‌های بابلسر، جویبار، ساری، بهشهر، نکا و گلوگاه را شامل می‌شود.

احمدی ادامه داد: در حال حاضر واحدهای هلال احمر و بنیاد مسکن شهرستان‌ها با بازدید میدانی در حال ترمیم موقت و برآورد خسارت جهت تسهیلات خسارتی به این واحدها هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به زیرساخت‌های برق،آب و تلفن خساراتی واد شده است یا خیر، گفت: در صبح امروز، قطعی برق در مناطقی نظیر فرح‌آباد، بلوار خزر و برخی نقاط جاده دریا ساری را داشتیم که در اثر سقوط چند درخت رخ داده بود که بلافاصله در اسرع وقت، برق وصل شد.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران، افزود: در حال حاضر، گزارشی از قطعی برق در مناطق روستایی به ما اعلام نشده است، اما آنچه در مدار برق قابل مشاهده است، در تمام نقاط برق وصل است و مشکلی وجود ندارد.

احمدی اعلام کرد: طی 24 ساعت آینده شاهد تندباد نخواهیم بود و این وزش‌ها بنا بر اعلام هواشناسی تا فردا به اتمام خواهد رسید.

وی متذکر شد: با توجه به برودت هوا از مردم استان تقاضا داریم در مصرف گاز و برق حداکثر رعایت را داشته باشند.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران مازندران، از 40 واحد مسکونی خسارت دیده گزارش شده، 15 واحد مسکونی مربوط به بابلسر است و باید دید پس از ارسال تمام گزارش‌ها از شهرهای استان، بیشترین خسارت در بخش مسکن مربوط به کدام شهرستان بوده است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1700273
ارسال نظر
نظرات