شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1399/11/02 شناسه خبر: 1700268
رئیس بنیاد مسکن بابلسر و فریدونکنار خبر داد

اجرای 32 پروژه طرح هادی در شهرهای فریدونکنار و بابلسر

اجرای 32 پروژه طرح هادی در شهرهای فریدونکنار و بابلسر
علی‌اصغر محمودی از اجرای 32 پروزه طرح هادی با اعتبار بیش از 91 میلیارد ریال در دو شهرستان فریدونکنار و بابلسر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اصغر محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهارکرد: در سال جاری 32 پروژه طرح هادی در روستاهای بابلسر و فریدونکنار عملیاتی شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: برای این پروژه‌ها مبلغ 91 میلیارد و 812 میلیون ریال اعتبار مصوب در نظر گرفته شده که 21 روستای بابلسر و 11 روستای فریدونکنار را شامل می‌شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: روستاهای علی‌آباد، عرب‌خیل، کاله، درزی‌نقیب، پایین‌نقیب، عزیزک، پایین احمدکلا و اوجاکسر ازجمله روستاهای بابلسر و روستاهای شیرمحله، فرم، حیدرکلا، سوته، بزرگ‌بیشه‌محله، بی‌نمد، اسبوکلا و نوایی‌محله ازجمله روستاهای فریدونکنار هستند که پروژه طرح هادی در این روستاها درحال انجام بوده و البته برخی از آن‌ها به‌زودی به پایان می‌رسد.

طرح­‌های هادی روستایی جزو پروژه‌هایی محسوب می‌شوند که با هدف ایجاد زمینه توسعه و عمران نقاط روستایی تهیه و اجرا می‌شوند و آبادانی روستاها و کمک به ترویج پروژه‌‌های عمرانی در آن‌ها رسالت اصلی طرح هادی روستایی است.

از سال 1362 در کشور ما این­چنین طرح‌­ها با عنوان روان‌بخشی روستاها در یکی از نقاط روستایی شهرستان شهرکرد و توسط وزیر مسکن و شهرسازی وقت اجرا شد و طی سال­‌های بعد به‌خصوص از سال 1366 توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با جدیت تمام پیگیری می­‌شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1700268
ارسال نظر
نظرات