شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1699968
مدیرکل بندر امیرآباد اعلام کرد؛

سرمایه‌گذاری ۲۴۰۰ میلیاردی برای احداث کارخانه روغن‌کشی در بندر امیرآباد

سرمایه‌گذاری ۲۴۰۰ میلیاردی برای احداث کارخانه روغن‌کشی در بندر امیرآباد
محمدعلی اصل سعیدی از انعقاد قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام به ارزش ۲۴۰۰ میلیارد ریال در بندر امیرآباد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، محمدعلی اصل سعیدی عصر امروز در مراسم امضای قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی برگزار شد، با اشاره به اینکه این بندر به عنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور از تمام ظرفیت های خود در جهت جهش تولید و اشتغالزایی در منطقه بهره می گیرد اظهار کرد: بر این اساس قرارداد سرمایه گذاری به ارزش ۲ هزارو۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام با بخش خصوصی به امضا رسید.

وی افزود: این قرارداد که جزء بزرگترین قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال های اخیر در بندرامیرآباد به شمار می رود، به صورت بلند مدت و ۲۵ ساله می باشد که طبق طرح سرمایه گذاری از ظرفیت تولیدی ۳۵۵ هزار تن در سال برخوردار خواهد بود.
 
مدیرکل بندرامیرآباد همچنین احداث این کارخانه را در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع و زمان ساخت  آن را ۲ سال عنوان کرد که برای ۱۱۶ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد می شود.
 
سعیدی بیان کرد: اراضی پسکرانه بندرامیرآباد با بهره بردن از مزایای منطقه ویژه اقتصادی، محلی مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های خدماتی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری و نفتی است که با نگاه سازنده مدیران سازمان بنادر و دریانوردی واعطای تسهیلات ویژه به متقاضیان، شاهد استقبال بی نظیر بخش خصوصی در زمینه های مختلف جهت سرمایه گذاری در راهبردی ترین بندر شمال کشور هستیم.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1699968
ارسال نظر
نظرات