شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1399/10/29 شناسه خبر: 1699109

تخلف آشکار یکی از مدیران اسبق جهاد کشاورزی مازندران+تصویر

تخلف آشکار یکی از مدیران اسبق جهاد کشاورزی مازندران+تصویر
اخیرا یکی از مدیران اسبق امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران در اقدامی قابل تامل و تحت پوشش تولید کننده و در حقیقت به منظور تصرف اراضی ملی، بیش از ۲۵۰ اصله درخت، درختچه و پوشش گیاهی واقع در منطقه "شش رودبار " سوادکوه را بصورت غیر مجاز قطع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، اخیرا یکی از مدیران اسبق امور اراضی جهاد استان مازندران در اقدامی قابل تامل و تحت پوشش تولید کننده و در حقیقت به منظور تصرف اراضی ملی، بیش از ۲۵۰ اصله درخت، درختچه و پوشش گیاهی منطقه حفاظت شده محیط زیست واقع در منطقه "شش رودبار " سوادکوه را بصورت غیر مجاز قطع و اقدام به تسطیح اراضی ملی نموده است.

 این فرد به دلیل نفوذ و ارتباط با مدیران شهرستانی و استانی و با وجود داشتن بدهی بزرگ بانکی توانست در تخلفی آشکار چندین هکتار از اراضی ملی و حفاظت شده را به بهانه فعالیت اقتصادی تصاحب نموده و به ساخت و ساز غیر قانونی اقدام کنند.این موضوع در حالی با غفلت مسئولان شهری و استانی رخ داده است که این اقدام مغایر با اصل ۵۰ قانون اساسی کشور در رابطه با حفاظت از محیط زیست است.

انتظار می رود با توجه به غفلت و بی توجهی مسئولان امر، این موضوع مورد توجه دستگاههای نظارتی و امنیتی قرار گرفته و دستگاه قضایی عاملان این فساد بزرگ را تحت تعقیب قرار دهد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1699109
ارسال نظر
نظرات