شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672534
پژمانفر:

شرکت تراورز از بخش خصوصی خارج و به دولت بازگردانده شد

شرکت تراورز از بخش خصوصی خارج و به دولت بازگردانده شد
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده در سال‌های گذشته در نهایت شرکت تراورز که وظیفه مراقبت از خطوط ریلی را برعهده دارد و به بخش خصوصی واگذار شده بود، به شرکت راه‌آهن بازگردانده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده در سال‌های گذشته توسط اینجانب، شرکت تراورز که در زمان وزارت عباس آخوندی در وزارت راه به بخش خصوصی واگذار شده بود، با رأی دادگاه به شرکت راه‌آهن بازگردانده شد.

وی افزود: شرکت تراورز وظیفه مراقبت و حفظ و نگهداری خطوط ریلی کشور را برعهده دارد و این وظیفه یک وظیفه حاکمیتی است و اصلاً نباید به بخش خصوصی واگذار شود.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: در طول مدتی که شرکت تراورز به بخش خصوصی واگذار شده بود کارگران این شرکت از سوی جریانات مختلف تحت فشار بودند تا در رفت و آمد قطارها در خطوط ریلی کشور اخلال ایجاد کنند، اما کارگران این شرکت با وجود آنکه حق و حقوقشان هم ضایع می‌شد، به هیچ وجه تحت تأثیر فشارهای جریانات مختلف قرار نگرفتند.

پژمانفر با بیا ن این که کارگران شرکت تراورز همواره به دنبال احقاق حقوقشان از طریق قانونی بودند، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده طی سال‌های گذشته و با همکاری خوبی که مدیرعامل فعلی راه‌آهن (آقای رسولی) داشت، نهایتا با رأی دادگاه شرکت تراورز به بخش دولتی (شرکت راه‌آهن) بازگردانده شد.

 

انتهای پیام/ک

منبع: فارس

https://old.dana.ir/1672534
ارسال نظر
نظرات