شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 19:55 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672252
رئیس سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

توزیع 1000 تُن سهمیه روغن خوراکی از امروز در مازندران

توزیع 1000 تُن سهمیه روغن خوراکی از امروز در مازندران
حسینقلی قوانلو گفت: یک‌هزار تن روغن خوراکی جهت مصرف خانوار در استان مازندران به صورت روزانه در حال توزیع است که در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، شرکت تعاونی‌های مصرف و صنوف منتخب عرضه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسینقلی قوانلو در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: مقدار یک‌هزار تُن روغن خوراکی به استان مازندران اختصاص داده شد.

 
وی افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده، مقدار یک‌هزار تن روغن خوراکی جهت مصرف خانوار به استان مازندران اختصاص یافت که از امروز در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، شرکت تعاونی‌های مصرف و صنوف منتخب عرضه خواهد شد.

رئیس سازمان صمت مازندران خاطرنشان کرد: این سهمیه به صورت روزانه و آرام آرام در کلیه شهرستان‌های استان از سوی عاملین جذب و توزیع خواهد شد.

قوانلو با بیان اینکه این میزان روغن، نیاز نزدیک به 10 روز استان را تامین می‌کند؛ ادامه داد: مصرف روزانه روغن در مازندران روزانه بین 80 تا 90 تُن است و عملا تزریق یک‌هزار تن روغن می تواند کمبود روزهای گذشته را جبران کند.

وی تصریح کرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد متاسفانه برخی از شهروندان استان بسیار بیشتر از نیاز خود نسبت به خریدن روغن از فروشگاه‌ها در طی روزهای گذشته مبادرت کرده که در این فرصت از همه تقاضا می‌کنم با توجه به اینکه تامین روغن در طی روزهای آتی هم صورت خواهد گرفت بر اساس نیاز واقعی خود از فروشگاه‌ها خرید کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان با یادآوری اینکه هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی در سطح استان وجود ندارد؛ متذکر شد: از شهروندان سراسر استان تقاضا می‌کنم در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، عدم درج قیمت، گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور و غیره را به تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1672252
ارسال نظر
نظرات