شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672174
خرازی:

پاسخ ایران به عاملان ترور شهید «فخری‌زاده» قاطع خواهد بود

پاسخ ایران به عاملان ترور شهید «فخری‌زاده» قاطع خواهد بود
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پیامی شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران را تسلیت گفت و نوشت: پاسخ حساب شده و قاطعی را به جنایتکارانی که شهید فخری‌زاده را از ملت گرفتند، خواهیم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پیامی شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی ایران را تسلیت گفت و نوشت: پاسخ حساب شده و قاطعی را به جنایتکارانی که شهید فخری زاده را از ملت گرفتند، خواهیم داد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:
 
بسمه‌تعالی
 
شهادت دانشمند ژرف‌اندیش و افتاده، معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جناب آقای دکتر محسن فخری زاده را که سردار میدان علم و فناوری بود به جامعه علمی و دانشگاهی و نیروهای مسلح کشور تسلیت می‌گویم و امیدوارم روح پرفتوح آن رادمرد که لحظه‌ای از پیگیری اهداف علمی خود در جهت تأمین امنیت کشور و دفاع از میهن عزیزمان غفلت نورزید با شهدای عزیز ایران‌زمین به‌ویژه سردار میدان جنگ و دیپلماسی سپهبد شهید قاسم سلیمانی محشور گردد از خداوند بزرگ صبر جمیل برای خانواده محترم ایشان، دوستان هم‌رزمش و ملت عزیز ایران خواستارم.
 
بدون شک، جمهوری اسلامی ایران پاسخ حساب‌شده و قاطعی را به جنایتکارانی که شهید فخری زاده را از ملت ایران گرفتند خواهد داد. الیس الصبح بقریب.
 
سید کمال خرازی
 
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی
 
انتهای پیام/
 
منبع: مهر
 
 
https://old.dana.ir/1672174
ارسال نظر
نظرات