شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672112
فرمانده انتظامی بافق خبرداد:

موتورسیکلت سواران هم مشمول جریمه های کرونایی می شوند/ برخورد قضایی با مالکان خودرو با پلاک مخدوش

موتورسیکلت سواران هم مشمول جریمه های کرونایی می شوند/ برخورد قضایی با مالکان خودرو با پلاک مخدوش
فرمانده انتظامی بافق اعلام کرد: موتورسیکلت سوران هم شامل جریمه تردد در ساعات محدودیت های کرونایی می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهرام طولابی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ در خصوص محدودیت های کرونایی وساعت تردد خودروها در شهرستان گفت: خودرهایی که در سطح شهرستان تردد می کنند تا قبل از ساعت 21 مشمول جریمه نمی شوند واز ساعت 21 به بعد به مبلغ 200 هزار تومان جریمه می شوند.

وی در ادامه افزود: موتورسیکلت سوران هم شامل این جریمه می شوند. این جریمه هر 24 ساعت اعمال قانون برای وسایل نقلیه می شود.

طولابی نژاد در پاسخ به این سوال که رانندگان برای تردد در شهر برای کارهای ضروری از جمله رفتن به محل کار یا بیمارستان و کارهای ضروری باید به کدام ارگان مراجعه کنند نیز بیان داشت: هر ارگانی می تواند با پلیس راهور جهت اخذ مجوز مکاتبه  کند. همشهریان می توانند در صورت کار ضروری از جمله بیماری در ساعات اعمال محدودیت با اورژانس تماس یا تاکسی تلفنی ها تماس بگیرند.

فرمانده انتظامی بافق تصریح کرد: از شروع این طرح تعداد زیادی از خودروها در این طرح که محدودیت های ترافیکی را رعایت نکردند جریمه و اعمال قانون شدند.

طولابی نژاد در پایان اظهار داشت: خودروها تا قبل از ساعت ۲۱ جریمه ای ندارند و جریمه ها چه پلاک بومی و چه غیربومی از ساعت ۲۱ به بعد می باشد همچنین با رانندگانی که پلاک خودروهای خود را مخدوش و یا می پوشانند برخورد قضایی می شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1672112
ارسال نظر
نظرات