شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672060
واکنش عضو کمیسیون اصل 90 مجلس به ترور شهید فخری‌زاده؛

دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی پاسخگو باشند/ مذاکره با دشمنان یعنی خیانت به اسلام و انقلاب

دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی پاسخگو باشند/ مذاکره با دشمنان یعنی خیانت به اسلام و انقلاب
با بیان اینکه باید خیلی بیش از این در حفاظت از دانشمندان مورد نشانه دشمنان انقلاب دقت کنیم؛ گفت: در هر صورت، مجموعه‌های اطلاعاتی ما در کشور، زیر سوال هستند و حالا به هر دلیلی این اتفاق رقم خورده است باید پاسخگو باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصورعلی زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در واکنش به ترور شهید محسن فخری‌زاده، دانشمند و نخبه ارزشمند کشور از سوی دشمنان کوردل و قسم خورده انقلاب، اظهار کرد: در ابتدا باید به ملت بزرگ ایران، شهادت این فرزند عزیز کشور را تبریک بگویم، هر چند یک ضایعه بزرگ برای جامعه علمی ما رقم خورده است.

وی افزود: البته باید متذکر شوم که شهید فخری‌زاده همواره در تیر رس دشمنان انقلاب بودند و ترور ایشان یکی از اهداف دشمن به اذعان خودشان بوده است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: شهید فخری‌زاده در زمره لیست 500 نفره‌ای که امریکا اعلام کرده بود قرار داشتند و ایشان جزو برجستگان حوزه علمی کشور بودند و شهادت ایشان یک ضایعه دردناکی است؛ اما راه‌شان ادامه پیدا می‌کند، چرا که شاگردان پر شماری را تربیت کرده‌اند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با ابراز گلایه از مجموعه‌های نظارتی و اطلاعاتی کشور، تصریح کرد: به هر صورت، از این شخصیت‌ها با توجه به اینکه نتانیاهو و بوش درباره ایشان طی سالیان اخیر مستقیما موضع‌گیری و سخن گفتند و ترور ایشان محتمل بود، باید خیلی امنیت را برای این افراد بیشتر می‌کردیم، خیلی بیش از این باید دقت می‌کردیم تا این اتفاق حادث نشود.

زارعی بیان کرد: در هر صورت، مجموعه‌های اطلاعاتی ما در کشور، زیر سوال هستند و حالا به هر دلیلی این اتفاق رقم خورده است باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: سوژه‌ای که کاملا از سوی دشمن مشخص شده بود، نامش هم مشخص بود، باید حفاظت بسیار بالاتری می‌شد، و اکنون که الحمدلله، امکانات حفاظتی و امنیتی بالا است، باید بسیار بهتر از این عمل می‌شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: وقتی سوژه‌ای را دشمن نشان می‌کند ما باید خیلی دقت کنیم و امیدواریم خون پاک این شهید، زمینه یک موفقیت بزرگ باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم گفت: معمولا خون سرداران و بزرگان یک ملتی هر گاه ریخته می‌شود، حتما یک موفقیت بزرگی را در پیش روی خود خواهد داشت و از آن سو، باید انتقام سختی را از دشمنان‌مان بگیریم.

زارعی با بیان اینکه نباید در کشور خودمان به اسرائیلی‌ها این فرصت را بدهیم که بخواهند جولان دهند؛ تاکید کرد: این دست از ترورها، ترورهای کور است که نشانه درماندگی دشمن در برابر پیشرفت‌های متعدد ایران در زمینه‌های گوناگون است.

وی متذکر شد: از دشمن نباید انتظاری جز دشمنی داشته باشیم و ما باید همواره خود را برای مقابله با برنامه‌های شوم دشمنان انقلاب در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و هسته‌ای، خود را آماده کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دشمنان کشور به چیزی جز سقوط انقلاب اسلامی فکر نمی‌کنند؛ اذعان کرد: دشمنان انقلاب با اساس اسلام و انقلاب مخالفند و اصلا نمی‌خواهند چنین قدرتی در جهان کنونی به نام ایران اسلامی باشد.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید از این اتفاقات درس بگیریم و بدانیم مذاکره با این دشمنان، جز خیانت به اسلام و انقلاب، چیز دیگری نیست.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1672060
ارسال نظر
نظرات