شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:07 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672046
عضو مجلس خبرگان رهبری:

آنهایی که حرف از مذاکره می‌زنند، مزدور دشمن‌ هستند/ ترورها؛ نشانه استیصال دشمن در برابر ایران

آنهایی که حرف از مذاکره می‌زنند، مزدور دشمن‌ هستند/ ترورها؛ نشانه استیصال دشمن در برابر ایران
علی معلمی با بیان اینکه ترور دکتر محسن فخری‌زاده، چیزی جز ابراز خشم استکبار نسبت به پیشرفت‌های علمی ایران اسلامی و فرزندان این ملت نیست؛ گفت: آن‌هایی که دوباره یا با واسطه و یا بدون واسطه، حرف از مذاکره می‌زنند، مزدور دشمن‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله علی معلمی در گفت وگو با خبرنگار بلاغ در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان، شهید محسن فخری‌زاده اظهار کرد: بار دیگر دست تروریستان عوامل استکبار از آستین درآمد و فرزندی رشید، شجاع و دانشمند از ملت ایران را هدف قرار داد.

وی افزود: ترور دکتر محسن فخری‌زاده، چیزی جز ابراز خشم استکبار نسبت به پیشرفت‌های علمی ایران اسلامی و فرزندان این ملت نیست.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: این شهید در عرصه‌های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و تدریس در دانشگاه می‌درخشید و فعال بود.

امام جمعه قائم شهر ادامه داد: درخشش او را استکبار و عوامل استکبار، نمی‌توانستند تحمل کنند، چرا که پیشرفت ملت ایران را نمی‌خواهند.

معلمی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده این ملت، دشمنی با پیشرفت‌ها، اقتدار و دشمنی با استقلال کشور ایران دارند، گفت: عوامل استکبار تحت اراده مستکبرین عالم، توقع‌شان این بود که ایران همواره وابسته به شیطان بزرگ و تحت سلطه آن‌ها و دست ذلت به سوی آن‌ها دراز کند.

وی عنوان کرد: به جرم استقلال طلبی، حق طلبی، روی پای خود ایستادن و داشتن یک نظام و دولت مستقل و ملی، اینگونه مورد هدف قرار می‌گیرند؛ ولی به فضل الهی آن اندازه دولت، ملت، نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و امنیتی ایران توانمند است که بار دیگر ضرب شست سنگین به استکبار و عوامل استکبار وارد کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: قطعا عاملان این جنایت از حرکت پلید خود پشیمان خواهند شد و این مصیبت برای ملت ایران سخت است، اما متقابلا بر عزم فرزندان و دانشمندان جوان ایرانی، می‌افزاید و راه شهید فخری‌زاده را ادامه می‌دهند.

معلمی با اشاره به این نکته که این جنایت‌ها نشانه استیصال دشمن در برابر عزم، پیشرفت و اراده ایران در مقابله با پیشرفت‌های علمی، سیاسی و حتی نظامی است؛ تصریح کرد: ترور دانشمندان برجسته کشور در حوزه هسته‌ای نشان می‌دهد که دشمنان انقلاب از توان هسته‌ای و موشکی ایران، هراس دارند.

وی متذکر شد: مذاکره با شیطان بزرگ برای چندمین بار تجربه، نتیجه خود را نشان داده است و با آنکه قبل از مذاکره فضایی را حاکم کرده بودند که حل تمامی مشکلات در سایه مذاکره است، در همان زمان رهبری هوشیار و آینده نگر انقلاب فرموده بودند: " من به مذاکره خوش‌بین نیستم." تا برای آنانی که به مذاکره دل بسته بودند اتمام حجتی شده باشد و این اتمام حجت اتفاق افتاد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه انسان عاقل از یک سوراخ، دو بار گزیده نمی‌شود؛ تاکید کرد: آن‌هایی که دوباره یا با واسطه و یا بدون واسطه، حرف از مذاکره می‌زنند، مزدور دشمن‌اند و یا با دستمزد و یا بدون دستمزد، مزدوری دشمن را می‌کنند.

معلمی یادآور شد: این افراد از بیت‌المال ملت ایران ارتزاق می‌کنند اما به نفع دشمنان کشور قدم بر می‌دارند و این چیزی نیست که از نگاه‌ها، پنهان بماند.


انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1672046
ارسال نظر
نظرات