شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671691
امام جمعه ابرکوه:

نقش اسرائیل در ترور شهید «فخری‌زاده» مشهود است

نقش اسرائیل در ترور شهید «فخری‌زاده» مشهود است
حجت‌الاسلام حسینی گفت: پیش از این نتانیاهو و یکی از مقامات امریکا از این شهید نام برده‌اند که نقش اسرائیل و آمریکا در این ترور را اظهر من الشمس کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به شهادت دانشمند هسته‌ای کشور شهید فخری‌زاده گفت: باور ما این است که در پشت هر اتفاقی اسراری نهفته است و که این اسرار از نظر موحدان و مومنان روشن و از نظر کفار مبهم است، از نظر موحدان خون شهیدان دامن گیر عاملان و آمران این شهادت و از نظر کفار اسرار اتفاقات به این دلیل که در صددند تا مانعی را بر سر راه طغیان، ظلم و جنایت خود بردارند مسطور است.

وی ادامه داد: بر این اساس اسرار الهی بر این است که خون امثال شهید سردار سلیمانی و شهید فخری زاده دامن گیر دشمنان و بدخواهان خواهد شد و سرانجام آنها را را به قعر نابودی می‌کشاند.

امام جمعه ابرکوه گفت: دست پیدا و پنهان آمریکا و اسرائیل پشت جنایت ترور شهید فخری‌زاده مشاهده می‌شود و آمریکا و اسرائیل وجود دانشمندان هسته‌ای و مغزهای متفکر و نخبه در ایران را بر نمی‌تابند و نمی‌توانند ایران اسلامی را از حیث داشتن افکار کارساز و دانشممندان بزرگ تحمل کنند و از دشمن نیز جز دشمنی و جنایت انتظار دیگری نمی‌رود.

حسینی تصریح کرد: برخی آقایان که هنوز خواب آمریکا را می‌بینند و با وجود اینکه آمریکا و اسرائیل سرمایه‌شان را از آنها می‌گیرد و دانشمندان ایران را ترور می‌کند هنوز به دنبال مذاکره با آمریکا هستند و آمریکا را فرشته نجات خود می‌دانند باید دیگر از خواب بیدار شوند و دست از افکار ناقصشان بردارند و پرده‌هایی که جلو چشم خود گذاشتند را کنار بزنند.

وی ادامه داد: محکومیت این جنایت زشت و زننده که وجدان انسانی را آزرده خاطر می‌کند به این خاطر است که پیش از آنکه مردم، نظام و متولیان ما بر نقش آمریکا و اسرائیل در این جنایت تصریح کنند رسانه‌ها و خبرنگاران غرب بر این که دست اسرائیل در این ترور نمایان است و پیش از این بنیامین نتانیاهو و یکی از مقامات آمریکا از این شهید نام برده و وی را سیبل خود قرار داده‌اند اذعان داشتند و این موضوع نقش آفرینی اسرائیل و آمریکا در این ترور را اظهر من الشمس و بیش از پیش روشن کرده است.

امام جمعه ابرکوه افزود: این پیام خون شهیدان از بیان امام خمینی(ره) است که بکشید ما را ملت ما آگاه‌تر و بیدارتر نسبت به مسائل و اتفاقات خواهند شد اما سرانجام نتیجه خون این شهیدان صیانت بخشی به نظام اسلامی و نابودی و زوال عمر سیاه بدخواهان و دشمنان است.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1671691
ارسال نظر
نظرات