شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671545
واکنش قهرمان جهان و آسیایی کیک بوکسینگ به ترور شهید فخری زاده؛

انتقام سخت می خواهیم نه مذاکره نرم

انتقام سخت می خواهیم نه مذاکره نرم
عباس شیبک گفت: باید همه توجه مردم و نظام روی دو محور انتقام سخت و پشیمان‌کننده از صهیونیست‌های جنایتکار و شناسایی عوامل داخلی و احتمالاً نفوذی دشمن متمرکز شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس شیبک، قهرمان جهان و آسیایی کیک بوکسینگ در پی ترور شهید محسن فخری زاده، دانمشند ارزشمند هسته ای کشورمان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: باردیگر دستان جنایتکاران اسرائیل و آمریکا به خون یکی از فرزندان دلیر و دانشمند هسته ای و موشکی و درمانی کشور مان آغشته شد و پرونده تروریسم دولتی علیه ایران اسلامی را قطور تر ساخت.


وی ادامه داد: به طور قطع ترور شهید فخری زاده، همزمان با سالگرد شهادت شهریاری برنامه از پیش طراحی شده بود، بارها دستگاه های اطلاعاتی اسرائیل و نتانیاهو این دشمنی دیرینه خود را نسبت به مردم ایران اعلام کردند، به گونه ای که نه زمان آن بلکه انجامش توسط رژیم صهیونیستی و آمریکا در بالاترین سطح و علنی ترین وجه اعلام و بارها در این باره اقدام شده است.

به گفته شیبک، این که ترور شهید فخری زاده، برای ضربه زدن به قدرت دفاعی کشور هم از نظر علمی و هم مدیریتی است، هیچگونه تردیدی وجود ندارد، اما دشمنان باید بدانند از اول انقلاب صدها نفر نخبه و دانشمند ما را ترور کردند، نتیجه آن نه تنها تضعیف جمهوری اسلامی نبود، بلکه روز به روز قوی تر ظاهر شدیم و در تمامی عرصه ای علمی و نطامی خوش درخشیدیم. 

مربی تیم ملی ووشو جوانان افزود: مسئولان ما باید هوشیار باشند و  انتقام سخت، به موقع، حساب شده و پشیمان کننده را  چه از نظر نظامی و دیپلماسی در دستور کار قرار دهند و مردم ایران باید اتحاد و انسجام ملی در تقابل با دولت های حامی تروریسم  عربی، غربی و عبری را حفظ و تقویت کنند.

وی اذعان کرد: این ترور، همزمان بود با تهدیدهای بی ‌وقفه آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران و با هدف محروم کردن از در اختیار داشتن ابزارهای پیشرفت علمی و قدرت انجام شد تا قدرت فقط ازآن رژیم اشغالگر صهیونیستی و پروژه شهرک سازی‌های آن باشد که همه امت اسلام و جبهه مقاومت را هدف گرفته است.

ضعف دشمن در برابر توان علمی و نظامی ایران

شیبک با بیان این که  آن ها می‌خواهند منطقه را در گرداب کشتار باقی نگه دارند و با ایجاد هرج و مرج و بی ثباتی منافع رژیم صهیونیستی را محقق کنند، تصریح کرد: ترور کور یک دانشمند نشانه ضعف و استیصال دشمن است که توان مقابله علمی، سیاسی و حتی نظامی را ندارد و از سوی دیگر از توان هسته ای و موشکی ایران هراس دارد.

وی ادامه داد: به طور قطع همه دنیا می داند که دانشمند هسته‌ای برجسته کشورمان محسن فخری‌زاده، توسط عوامل موساد در آبسرد دماوند ترور شد و به شهادت رسید، این چندمین دانشمند هسته‌ای ایران اسلامی است که از سوی تروریست‌های وابسته به رژیم صهیونیستی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون ووشو گفت: امام خمینی (ره) فرموده بودند که امروز خدا ما را مسئول کرده است، نباید غفلت کرد، امروز با جمود و سکون باید مبارزه کرد و شور و حال حرکت انقلاب را پابرجا داشت، همه مسئولان نظام و مردم ایران باید بدانند که غرب و شرق تا شما را از هویت اسلامی ‌تان ‌به خیال خودشان بیرون نبرند، آرام نخواهند نشست، نه از ارتباط با متجاوزان خشنود شوید و نه از قطع ارتباط با آنان رنجور، همیشه با بصیرت و با چشمانی باز به دشمنان خیره شوید و آنان را آرام نگذارید که اگر لحظه‌ای آرام گذارید، لحظه‌ای آرامتان نمی‌گذارند

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر ضرورت برخورد پیشگیرانه با دشمن و تحمیل هزینه سنگین در قبال جنایات دشمنان تاکید ورزیده‌اند.

شیبک با بیان این که انتقام سخت می خواهیم نه مذاکره نرم اذعان کرد: بر این اساس امروز باید همه توجه مردم و نظام روی دو محور متمرکز شود، اول انتقام سخت و پشیمان‌کننده از صهیونیست‌های جنایتکار و دوم شناسایی عوامل داخلی و احتمالاً نفوذی دشمن.

رئیس هیئت ووشوی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: انتظار می رود دستگاه قضا و امور خارجه هر چه سریعتر پیگیر این مسله باشند تا  هر کشوری یا افرادی را که باعث این جنایت شدند، رسوا و محاکمه شوند.

انتهای پیام/ 
https://old.dana.ir/1671545
ارسال نظر
نظرات