شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1399/09/07 شناسه خبر: 1671302
آیت الله محمودی گلپایگانی تاکید کرد؛

امید به خارج ساده لوحی است/افزایش توان داخلی خنثی ساز توطئه ها

امید به خارج ساده لوحی است/افزایش توان داخلی خنثی ساز توطئه ها
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با بیان این که امید به کشورهای خارجی ساده لوحی است گفت: باید تمام توجه را صرف توان داخلی کنیم تا توطئه های دشمن را خنثی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در پیامی که تحت عنوان پیام جمعه منتشر کرد، طی سخنانی اظهار داشت: قرآن کریم می‌فرماید «عاقبت نیک برای متقین و پرهیزگاران است» لذا اگر سعادت دنیا و آخرت را می‌خواهیم فقط با تقوا به آن می‌رسیم.

محمودی افزود: وقتی بشر از خدا غافل شد و در دام شهوات و تمایلات نفسانی قرار گرفت و به هر گناهی دست می‌زند، لذا ریشه تمام زشتی‌های اخلاقی غفلت از یاد خداست که این گناهان سبب نزول بلاها و گرفتاری‌ها هم می‌شود پس باید از خداوند طلب بخشش و استغفار داشته باشیم تا انشاالله همچنان رحمت خود را بر ما نازل فرماید.
 
امام جمعه ورامین بیان داشت: باید بدانیم همه ما بهره‌مند از نعمت‌های الهی هستیم و باید شکرگزار این نعمت‌ها باشیم یکی از این نعمت‌ها، نعمت ولایت و نعمت انقلاب اسلامی است شکرگزاری این نعمت‌ها به این است که تا می‌توانیم خدمت کنیم، مردم به یکدیگر خدمت کنند، خصوصاً در این شرایطی که دنیا گرفتار یک بیماری ویرانگر و جهانی شده است باید همه ما دست به دست یکدیگر داده و با کمک به هم این مشکلات را پشت سر بگذاریم.
 
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: از سوی دیگر مسئولان باید قدردان باشند خداوند توفیق خدمتگزاری به چنین مردمی را نصیب آنها کرده است و هرگونه کوتاهی خسران دنیا و آخرت را خواهد داشت.
 
محمودی با بیان اینکه این مشکلات اقتصادی اصلاً قابل قبول نیست عنوان داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند «بسیاری از آنها با مدیریت صحیح حل خواهد شد» بدانیم آمریکا و اروپا دوستدار مردم ما نیستند آنها در طول حیات خود به ملت‌های دیگر خاصه ملت ایران ظلم کردند و امید داشتن به آنها ساده لوحی است، لذا باید مسئولان کشور تمام توجه خود را به توان داخلی صرف کرده تا انشاالله بتوانیم توطئه‌های داخلی و خارجی را خنثی سازیم.
 
انتهای پیام/
 
منبع: مهر
 
 
https://old.dana.ir/1671302
ارسال نظر
نظرات