شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:53 منتشر شده در مورخ: 1399/09/07 شناسه خبر: 1671271
مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد خبر داد؛

اهدای 4 هزار واحد خون و پلاسما به نیت شهدا

اهدای 4 هزار واحد خون و پلاسما به نیت شهدا
رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد از اجرای طرح رسم ایثار و اهدای 4 هزار واحد خون به نیت کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سپیده رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: با توجه به محوریت فرمایشات مقام معظم رهبری در هفته بسیج سه محور معیشت، معنویت و سلامت را سر لوحه کار خود قرار دادیم.

 مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد افزود: در حوزه کرونا در بحث سلامت با توجه به این که ذخایر بانک خون کاهش پیدا کرده طرحی به اسم رسم ایثار"نظر خون" در استان یزد اتفاق افتاده است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا طرح رسم ایثار و اهدای 4000 هزار واحد خون و پلاسما به نیت کنگره 4 هزار شهید استان یزد از اول آذر ماه همزمان با هفته بسیج شروع وتا تکمیل این 4 هزار واحد خون تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

رضایی عنوان کرد: این 4000 واحد خون در شهرستان های یزد، میبد و اردکان به دلیل داشتن پایگاه انتقال خون و شهرستان های تفت، مهریز و اشکذر به دلیل نزدیک بودن به آن ها تخصیص داده شد و از شهرستان هایی که دسترسی به پایگاه انتقال خون نداشتند صرف نظر کرده ایم.

مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد در پایان گفت: 4هزار لوح تقدیر به نام شهدا تهیه کرده ایم وهرکسی که اعم از برادر و خواهر خون بدهد یکی از این لوح ها به نیت یکی از شهدای استان یزد تقدیم وی خواهد شد.

انتهای پیام/  

https://old.dana.ir/1671271
ارسال نظر
نظرات