شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1399/09/07 شناسه خبر: 1671254
مدیرعامل شبکه فعالان ازدواج استان یزد خبر داد؛

جهیزیه ارزان قیمت؛ پاداش زوج‌هایی که مراسم ازدواج برگزار نکنند

جهیزیه ارزان قیمت؛ پاداش زوج‌هایی که مراسم ازدواج برگزار نکنند
حجت‌الاسلام امامی گفت: اگر زوجین مراسم ازدواج برگزار نکنند می‌توانند جهیزیه ارزان قیمت با کیفیت بالا دریافت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام هادی امامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه عضویت در شبکه فعالیت ازدواج استان در طول سال امکان‌پذیر است، اظهار داشت: هر جوانی که در شرف ازدواج باشد می‌تواند در شبکه فعالان ازدواج عضو شده و از خدمات آن بهره‌مند شود.

مدیرعامل شبکه فعالان ازدواج استان یزد به خدمات این مرکز در شرایط کرونایی اشاره و خاطرنشان کرد: در این شرایط خاص، فضای خانه عقد را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ایجاد کردیم تا زوجین بتوانند در یک فضای مناسب با تعدادی که ستاد مقابله با کرونا اعلام کرده است، مراسمات خود را برگزار کنند.

وی با بیان اینکه خدمات عروسی و جشن در مرکز شبکه فعالان ازدواج در حال حاضر لغو شده است، گفت: زوجینی که مراسم ازدواج برگزار نمی‌کنند می‌توانند با مراجعه به این مرکز جهیزیه را باقیمت بسیار مناسب خریداری و در اقساط طولانی مدت پرداخت کنند.

امامی اضافه کرد: ما در شبکه فعالان ازدواج استان یک بسته کامل جهیزیه را با شعار پذیرایی از 18 نفر بدون هیچ مشکلی آماده سازی کردیم که قیمت آن در زمان فعلی 36 میلیون تومان است، در حالی که شش ماه پیش همین بسته کامل را باقیمت 26 میلیون تومان به زوجین تحویل داده می‌شد.

مدیرعامل شبکه فعالان ازدواج استان یزد اعلام کرد: تمام جهیزیه‌ای که به زوجین داده می‌شود از بهترین اجناس و از تولیدات داخل است.

وی به شرایط دریافت جهیزیه اشاره کرد و افزود: زوجین می‌توانند به دو طریق این جهیزیه را خریداری کنند که در اولین مرحله آنها می‌توانند با پرداخت نصف هزینه جهیزیه به‌صورت نقد، مابقی را 24 ماهه و یا اینکه یک‌سوم آن را نقد و مابقی را 15 ماهه پرداخت کنند.

انتهای پیام/
 

https://old.dana.ir/1671254
ارسال نظر
نظرات