شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:06 منتشر شده در مورخ: 1399/09/07 شناسه خبر: 1671223
مسئول بسیج جامعه زنان سوادکوه شمالی خبر داد؛

برگزاری بازارچه اقتصاد مقاومتی در سوادکوه شمالی

برگزاری بازارچه اقتصاد مقاومتی در سوادکوه شمالی
حمیده محسنی از برپایی بازارچه اقتصاد مقاومتی با ارائه صنایع دستی و محصولات مشاغل خانگی و اقتصاد مقاومتی با رعایت پروتکل های بهداشتی در سوادکوه شمالی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیده محسنی در گفت و گو با بلاغ ،با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: بسیج جامعه زنان شهرستان سوادکوه شمالی در هفته بسیج برنامه‌های متنوعی را در دستور کار دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نشست‌های بصیرتی دیدار از خانواده معظم شهدا جانبازان و ایثارگران، تجلیل از بسیجیان نمونه، دیدار از نخبگان بسیجی برپایی بازارچه‌های اقتصاد مقاومتی، مسابقات متعدد جذب حداکثری، مسابقات فرهنگی و کتابخوانی اشاره کرد.
 
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان سوادکوه شمالی در ادامه به برگزاری بازارچه اقتصاد مقاومتی با رعایت پروتکل های بهداشتی اشاره کرد و افزود: از آنجایی که 90 درصد کار آفرینی را مشاغل خرد تشکیل می‌دهند یک همت همگانی را جهت حمایت این مشاغل می‌طلبد.

وی بیان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به سال جهش تولید بر خودمان واجب دانستیم که دغدغه‌های مقام معظم رهبری را به برنامه‌های عملی و اجرایی تبدیل کنیم لذا رویکرد اصلی در حوزه زنان توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت مشاغل سنتی و کسب و کار‌های خانگی است. در این زمینه ما توانستیم خدمات مشاوره‌ای حضوری و غیر حضوری و فراهم کردن بازاریابی و فروش محصولات و برطرف کردن موانع و مشکلات آن‌ها را بعنوان خدمات حمایتی ویژه بانوان داشته باشیم. در این راستا نیز بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهرستان برپا شده است که از جمله غرفه‌های آن می‌توانیم به غرفه گیاهان دارویی، غرفه گل و گیاه و دست ساخته‌های سنتی برشمرد.

محسنی با اشاره به اینکه بازارچه اقتصاد مقاومتی با هدف حمایت از تولید داخلی برپا شده است، تصریح کرد: این بازارچه تا پایان هفته بسیج ادامه داشت.

وی با بیان اینکه بسیج نیروی جهادی، شهادت‌طلب، با اخلاص و حافظ و پاسدار انقلاب اسلامی است، افزود: امروز اقشار مختلف مردم در بسیج با تکیه بر اراده الهی و اندیشه های رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری با اقتدار و صلابت و استوار در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند.

مسئول بسیج جامعه زنان سوادکوه شمالی گفت: بسیجی انقلابی، ولایتمدار، تکلیف‌مدار، متعهد و متخصص، دلسوز و مسئولیت‌پذیر و در تراز انقلاب اسلامی در صحنه حاضر بوده و به عنوان نیروی ارزشی آماده دفاع از انقلاب و نظام هستند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1671223
ارسال نظر
نظرات