شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670922
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان یزد:

شادی 500 دانش آموز یزدی از جهاد معلمان بسیجی/ معلمانی که جای خالی سامانه شاد را پرکردند

شادی 500 دانش آموز یزدی از جهاد معلمان بسیجی/ معلمانی که جای خالی سامانه شاد را پرکردند
خیراندیش مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان یزد از تدریس به 500 دانش آموز محروم از سامانه شاد توسط معلمان جهادگر یزدی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی خیراندیش مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا اظهار داشت: 150 نفر از دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان یزد آموزش به دانش آموزان محروم از دسترسی به سامانه شاد  را بر عهده گرفته اند. آموزش ما از زمان شیوع کرونا آغاز شد و در اردیبهشت ماه با نزدیک شدن به امتحانات ترم شدت یافت.

وی ادامه داد:  در زمان تعطیلی پایان سال مدارس نیز هماهنگی هایی برای راه اندازی این طرح در مدارس  محروم شهرستان های دیگر نیز صورت گرفت.
 
خیراندیش اظهار کرد: با توجه به موج جدید کرونا امکان تدریس حضوری برای کسانی که ثبت نام کرده و آمادگی داشتند فراهم نشد و لذا مجبور شدیم آن ها را به صورت تلفنی با خانواده های کمتر برخوردار مرتبط کنیم.
 
وی اذعان داشت: متاسفانه بر طبق آمار رسمی آموزش و پرورش استان ۱۲ هزار دانش آموز یزدی از دسترسی به سامانه شاد محروم هستند فلذا فراهم آوردن امکان آموزش برای این دانش آموزان ضروری است.
 
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان یزد: علاوه بر تدریس بحث توزیع لوازم التحریر در مناطق حاشیه شهر یزد نیز مورد توجه بود و در تابستان گذشته توانستیم در حد وسع خود کمکی به دانش آموزان این مناطق بکنیم. در این مسیر از حمایت  خیرین یزدی در موکبی که در دهه اول محرم برپا شده بود نیز  بهره مند شدیم.
 
خیراندیش تاکید کرد: تاکنون ۱۵۰ نفر برای تدریس به دانش آموزان محروم از تحصیل اعلام آمادگی کرده اند که در صورت تفاهم با آموزش و پرورش این تعداد به ۲۰۰ نفر هم خواهد رسید. همچنین تا کنون قریب به ۵۰۰ دانش آموز یزدی از این دوره ها بهره مند شدند.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1670922
ارسال نظر
نظرات