شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670836
معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان زنجان:

50 واحد مسکونی برای بسیجیان معسر زنجانی سال آینده واگذار می‌شود

50 واحد مسکونی برای بسیجیان معسر زنجانی سال آینده واگذار می‌شود
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدی(عج) گفت: در راستای برنامه‌های محرورمیت‌زدایی 50 واحد مسکونی در زمینی به مساحت 1500 مترمربع برای بسیجیان معسر زنجانی ساخته می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; عباس بابایی امروز در حاشیه آیین کلنگ‌زنی 50 واحد مسکونی بسیجیان معسر زنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه در زمینی به مساحت 1500 مترمربع با مشارکت و کمک نهادها و دستگاه‌های مرتبط برای بسیجیان معسری که فاقد مسکن بوده و توانایی تامین مسکن را ندارند، کلنگ‌زنی شد.

وی خاطرنشان کرد: بسیج و سپاه استان این واحدها را آماده و تحویل بسیجیان خواهد کرد.

بابایی در خصوص زمان تحویل پروژه‌ها گفت: در حال حاضر اقدامات مربوط به قراردادها و امور اداری انجام شده و با توجه به آغاز فصل سرما، کارهای عمرانی انجام نمی‌شود.

وی افزود: اقدامات اجرایی و عمرانی از سال آینده آغاز شده و واحدها ساخته و تحویل جامعه هدف می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان اظهار داشت: این پروژه را ابتدا با 50 واحد مسکونی آغاز کردیم و در راستای خدمت به بسیجیان، ادامه‌دار خواهد بود.

وی با اشاره به مشارکت دستگاه‌های مربوطه خاطرنشان کرد: زمین را اداره کل راه و شهرسازی در اختیار بسیج قرار داده و واحدها با کمک و مشارکت شهرداری، معاونت عمرانی استانداری، اقشار بسیج و قرارسازندگی خاتم‌الانبیا(ص) ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1670836
ارسال نظر
نظرات