شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670790
امام جمعه بخش مرکزی یزد تاکید کرد

لزوم پایبندی به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا/ آسیب دیدگان کرونا را فراموش نکنید

لزوم پایبندی به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا/ آسیب دیدگان کرونا را فراموش نکنید
آیت الله مدرسی گفت: باید برای کنترل بیشتر بیماری کرونا طرح های محله محور خودمان را تقویت کنیم و آموزش های علمی را در اختیار بسیجیان عزیز قرار بدهیم تا بتوانند خانواده ها و مبتلایان را به قرنطینه خانگی تشویق کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله سید محمد کاظم مدرسی درگفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به ایجاد محدودیت های کرونایی گفت: این محدودیت ها باید از ماه های گذشته صورت می گرفت و اکنون نیز قابل تقدیراست. خوشبختانه مردم یزد نیز بیش از 85 درصد  ملتزم به رعایت این دستورالعمل ها بوده اند. البته ما تلفات و خساراتی در این بیماری داشتیم فلذا تا پایان شیوع بیماری کرونا باید به دستورالعمل ها پایبند باشیم.

امام جمعه بخش مرکزی یزد عنوان کرد: باید برای کنترل بیشتر بیماری کرونا طرح های محله محور خودمان را تقویت کنیم و آموزش های علمی را در اختیار بسیجیان عزیز قرار بدهیم تا بتوانند خانواده ها و مبتلایان را به قرنطینه خانگی تشویق کنند.

وی تاکید کرد: اگر خانواده هایی هستند که در اثراین بیماری و محدودیت های ناشی از آن مشکل معیشتی دارند باید نهادهای حمایتی به مددشان برسند و این مورد باید از طریق طرح های بسیج و محله محور البته با محوریت مساجد هر محله انجام شود.

آیت الله مدرسی اظهار کرد: انشاالله خداوند به تمام کسانی که در این راه قدم گذاشته اند اعم از مردم عزیز استان یزد، مسئولین و خصوصاً کادر درمان که جهاد گونه در این زمینه حضور پیدا کردند  توفیق بدهد.

وی در پایان گفت: در کنار درمان و رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید به استغاثه و معنویت نیز توجه پیدا کرد. همچنین نباید از کمک به خانواده های نیازمند آسیب دیده از این شرایط غافل شد.  

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1670790
ارسال نظر
نظرات