شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670787
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سیستان و بلوچستان:

منطق بسیج تبدیل تهدیدها به فرصت است/ آغاز سومین مرحله پویش لبخند رضایت در سیستان و بلوچستان

منطق بسیج تبدیل تهدیدها به فرصت است/ آغاز سومین مرحله پویش لبخند رضایت در سیستان و بلوچستان
عبداله شیرازی گفت: منطق بسیج در هر عرصه ای که ورود کند تبدیل تهدیدها به فرصت در راستای کاهش آلام مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله شیرازی، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان در گفت وگو با عصرهامون با اشاره به آغاز سومین مرحله از پویش لبخند رضایت در راستای رزمایش کمک مومنانه و‌ مواسات بیان کرد: از اوایل مهرماه اجرای این پویش در دستور کار قرار گرفت که تاکنون مدیران و مسئولان آموزش و پرورش در تحقق آن خالصانه پای کار بودند.

وی با بیان اینکه پس از دوران دفاع مقدس هیچ زمانی را نداشتیم که معلمان تا این حد جهادگرانه فعالیت کرده باشند، گفت: اینطور  نیست که در شرایط کرونا با مجازی شدن آموزش ها کار معلمان سبک تر شده باشد. یک معلم شاید دو تا سه برابر وقت آموزش معمول خود در مدرسه اکنون برای کار با دانش آموزان وقت می گذارد،همچنین با توجه به اینکه برای انجام امورات پرورشی نیاز به حضور دانش آموز ضروری است برخی معلمان در همین شرایط کرونا با رعایت اقدامات و شیوه نامه های بهداشتی  فعال هستند وکار پرورش را در کنار آموزش تعطیل نکردند.

این مقام مسئول با بیان اینکه بسیج منطق تبدیل تهدید به فرصت است، افزود: بسیج فرهنگیان در راستای ماموریت خود که کمک به ارتقای کارامدی آموزش و پرورش است به این نتیجه رسید که در شرایط ایجاد شده کرونا در دو موضوع که مورد غفلت و‌خلا قرار گرفته اقداماتی انجام دهد بر این اساس ابتدا در راستای کاهش بار از دوش فرهنگیان و افزایش هزینه ای که آموزش مجازی برای آنها به دنبال داشت و همچنین در گام بعدی چون امر پرورش در این برهه عقب تر از آموزش بود وارد عمل شد و با ایجاد پویش لبخند رضایت در این زمینه گام برداشت.

وی هدف از برگزاری این پویش را کمک به کاهش بخشی از مشکلات آسیب دیدگان از بیماری کرونا و افراد نیازمند دانست و افزود: در این پویش برای جبران خلاء های موجود از ۶۰۰ معلم و فرهنگی جهادگر در سطح استان به صورت شهرستانی و تعداد ۱۰۰ معلم جهادگر و برجسته در سطح استان استفاده شد.

شیرازی تصریح کرد: بهره گیری از مزیت نظام و انقلاب اسلامی در شرایط بحران و کرونا در استفاده از ظرفیت‌های مردمی و تسری حداکثری آن به حوزه پرورش و آموزش و تکریم، تجلیل و تقدیر همگانی از معلمان مجاهد در عرصه پرورش و آموزش در وضعیت کرونا باید مورد توجه قرار گیرد.
 
انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1670787
ارسال نظر
نظرات