شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:16 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670718
مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد خبر داد

اجرای طرح پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی پیش دبستانی در یزد

اجرای طرح پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی پیش دبستانی در یزد
جعفری مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، از طرح ثبت نام رایگان نو آموزان پیش دبستانی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید جعفری در گفتگو با یزدرسا با بیان اینکه ثبت نام رایگان نو آموزان پیش دبستانی آغاز شده است گفت: در این خصوص مقام عالی وزارت با ارسال دستورالعمل طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی پیش دبستانی رایگان با جدیت بر اجرایی شدن این طرح تأکید داشته اند و حوزه آموزش ابتدایی مدیریت ناحیه یک نیز ضمن تشکیل کارگروه اجرایی طرح، مقدمات این کار را فراهم نموده است.

 
وی ادامه داد: این طرح با نظر به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و مفاد اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مبنی بر اهمیت دوره پیش دبستانی به عنوان دوره ای رسمی با هدف جذب و حضور حداکثری نوآموزان در سیستم آموزش و پرورش و ایجاد وحدت رویه و توسعه عدالت آموزش انجام می شود.
 
وی افزود: همچنین با توجه به برنامه ریزی و تعلیم و توانمند سازی نوآموزان و تحکیم بنیان های دانش، مهارت، نگرش و ارزش ها در کودکان 5 ساله جهت آمادگی بیشتر برای ورود به دوره دبستان، ضرورت ایجاب می کند که با وجود شرایط فعلی جامعه و چالش های ناشی از ویروس کرونا تدبیری اندیشیده شود تا فرزندان سن پیش دبستانی بتوانند در فضای مجازی به صورت رایگان از آموزش های لازم برخوردار شوند.
 
مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد افزود: بر این باور هستیم که به حول و قوه الهی، نسبت به جذب و ثبت نام نوآموزان اقدام و به این مهم جامه عمل بپوشیم.
 
جعفری ضمن بیان اینکه اولیای نوآموزان 5 ساله می توانند به سایت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد به آدرس n1yazdedu.ir مراجعه نموده  و نسبت به ثبت نام فرزندشان بصورت رایگان اقدام نمایند گفت: آموزش نوآموزان از طریق صدا و سیما و بستر شبکه شاد خواهد بود و در پایان دوره مدرک اتمام پیش دبستانی به نوآموز داده می شود.
 
وی افزود: همراهی و مشارکت اولیای نوآموزان دراین راستا، مکمل برنامه ریزی های آموزش و پرورش در مسیر دستیابی به رشد و توانمند سازی نوآموزانمان خواهد بود و امید است که بتوانیم به اهداف از پیش تعیین شده این طرح دست یابیم.
 
انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1670718
ارسال نظر
نظرات