شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670266

مددی: بی‌اخلاقی‌های فولادی‌ها کوه یخ بود / دیاباته مشکلی برای بازی کردن ندارد

مددی: بی‌اخلاقی‌های فولادی‌ها کوه یخ بود / دیاباته مشکلی برای بازی کردن ندارد
احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال گفت: شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرپرست باشگاه استقلال درباره حضور شیخ دیاباته مهاجم مالی تیم فوتبال استقلال در جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال، اظهار داشت: پس از اتفاقات بازی با فولاد خوزستان و گزارش سرمربی و سرپرست تیم، دیاباته را به کمیته انضباطی باشگاه دعوت کردیم و صحبت‌های ایشان را شنیدیم و به سوالات و ابهامات ما پاسخ داد. 

وی افزود: دیاباته با یک مترجم فرانسوی حضور پیدا کرده بود و پاسخ‌های ایشان به سمع و نظر اعضای کمیته رسید. جلسه در فضای دوستانه برگزار شد. دیاباته بازیکن خوش اخلاق و حرفه‌ای است و هفته آینده رای او اعلام می‌شود. دیاباته امروز مجوز تمرین از سوی فکری داشت و هیچ مشکلی برای بازی مقابل ماشین سازی ندارد.
سرپرست باشگاه استقلال در رابطه با اتفاقات دیدار مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد: برای اتفاقاتی که افتاد متاسفم. این سناریو از طرف باشگاه فولاد و کسانی که اطراف تیم فعالیت می‌کنند، رخ داد. صحنه‌های کوچکی از تلویزیون پخش شد. اتفاقات کوه یخی بود و بسیاری از بداخلاقی‌ها از سمت فولاد رقم خورد. ما مستندات خودمان را جمع کرده‌ایم و تحویل مراجع ذی‌ربط می‌دهیم. 
مددی در مورد اینکه اتفاقاتی از سمت سرمربی استقلال دیده شد، گفت: ما تایید نمی‌کنیم، اما اتفاقات رخ داده کوه یخی بود که بسیاری از بداخلاقی ها از سمت نیمکت فولاد بود و متاسفانه جور دیگری نمایش داده شد.
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1670266
ارسال نظر
نظرات