شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670239
بازگشت مهاجم مالیایی به تمرین آبی ها

دیاباته در تمرین استقلال؛ مذاکره کرد و برگشت!/ روانخواه و دوستی مهر آمدند، اسماعیلی و یزدانی نبودند

دیاباته در تمرین استقلال؛ مذاکره کرد و برگشت!/ روانخواه و دوستی مهر آمدند، اسماعیلی و یزدانی نبودند
شیخ دیاباته مهاجم مغضوب آبی ها امروز در تمرین استقلال حضور یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تمرین امروز استقلال در مجموعه ورزشی غدیر که دارای زمین چمن مصنوعی است برگزار شد. تمرین امروز غایبین و البته مهمانان مهمی داشت. مهمترین اتفاق تمرین امروز حضور شیخ دیاباته مهاجم مغضوب استقلال بود که بعد از 2 روز غیبت بواسطه اتفاقات اهواز سرانجام در تمرینات حاضر شد.

مهاجم مالیایی با مجوز ممحمود فکری در تمرین امروز حضور یافت. محمود فکری و شیخ دیاباته قبل از تمرین امروز استقلال در رختکن دقایق کوتاهی صحبت کردند و پس از رفع یکسری سوتفاهمات، مهاجم اهل مالی استقلال برای تمرین آ ماده شد و در طول مدت تمرین هم روحیه خوبی داشت.

دیاباته که در فصل جدید هنوز برای استقلال بازی نکرده، در صورت تشخیص محمود فکری مشکلی برای بازی چهارشنبه با ماشین سازی ندارد و مصدومیت زانوی این بازیکن هم برطرف شده است. قرار است حکم کمیته انضباطی این بازیکن هفته آینده صادر شود.

همچنین رضا آذری پس از رفع مصدومیت و با اجازه سرمربی استقلال در تمرین امروز حضور پیدا کرد.

تمرین امروز دو غایب سرشناس داشت فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز استقلال حضور نداشت. وضعیت این بازیکن برای بازی با ماشین سازی مشخص نیست. سیاوش یزدانی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز غایب بود.

تمرین امروز آبی ها دو میهمان ویژه هم داشت. امیدروانخواه پیشکسوت استقلال و سرمربی خیبر خرم آباد و علی دوستی مهر سرمربی اسبق تیم نوجوانان از جمله میهمانان تمرین امروز بودند که با استقبال فکری روبرو شدند و سرمربی استقلال دقایقی با این دو گفتگو کرد.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1670239
ارسال نظر
نظرات