شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:58 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670225
فدراسیون کشتی پیگیر مشکلات قهرمانان این رشته بوده و هست

امامی: با مدهنی شخصا صحبت کردم/ او در دور برگشت در لیگ برتر کشتی می گیرد

امامی: با مدهنی شخصا صحبت کردم/ او در دور برگشت در لیگ برتر کشتی می گیرد
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: شخصا با محسن مدهنی فرنگی کار اندیمشکی در مورد مشکلاتش صحبت کردم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از با روابط عمومی فدراسیون کشتی، محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون در خصوص فیلم پخش شده از محسن مدهنی در فضای مجازی در مورد مشکلات کاری وی اظهار داشت: با عنایت به اینکه توجه به قهرمانان ملی در دستور کار فدراسیون قرار دارد،  بنده نیز به همین منظور با محسن مدهنی که مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ را در کارنامه ی قهرمانی خود دارد، صحبت کردم و در جریان مسائل پیش آمده قرار گرفتم.

امامی تصریح کرد: مدهنی گفت در دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی با تیم شهدای قم به میدان رفتم و قرار است در دور برگشت هم با یک تیم دیگر در لیگ حضور داشته باشم و پس از پایان لیگ پیگیر کار ایشان باشیم که بنده نیز گفتم فدراسیون کشتی حامی قهرمانان خود است و هر زمان لازم باشد، کار را پیگیری می کند.

سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان اینکه رشته کشتی بعنوان ورزش اول کشور مدال آوران و قهرمانان فراوانی در رده های مختلف سنی دارد، اظهار داشت: اولویت، رفع مشکلات و دغدغه های این عزیزان است اما همانطور که می دانید، فدراسیون کشتی  محدودیت هایی دارد و تا حد توان خود قادر به کمک به قهرمانان این رشته است ولی از نظر جایگاه سازمانی هرگونه رایزنی و تلاش با مسئولان کشوری و استانی در مورد رفع مشکلات کشتی گیران را انجام می دهد.

وی ادامه داد: در همین خصوص نیز نامه ای از سوی فدراسیون کشتی به کمیته ملی المپیک ارسال شد تا به لحاظ مالی به محسن مدهنی مساعدت شود و مسئولان محترم کمیته ملی المپیک نیز در حد توان خود پیگیر خواهند بود.

امامی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون کشتی در بازدیدهای استانی که تاکنون داشته، پیگیر مشکلات شغلی قهرمانان استان بوده و با استانداری و شهرداری مناطق مربوطه رایزنی های لازم را نموده و آن ها نیز قول همکاری و مساعدت داده اند.

انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1670225
ارسال نظر
نظرات