شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670170
مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:

بسیج، فرزند خلف دوران دفاع مقدس است

بسیج، فرزند خلف دوران دفاع مقدس است
سردار عباس یوسفی گفت: بی شک تمام اتفاقات و رخدادها و حماسه‌های دوران دفاع مقدس هر کدام برگی از کتاب آموزشی فرهنگ بسیج است که باید توسط رزمندگان، پیشکسوتان و پژوهشگران این حوزه تدریس شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، سردار عباس یوسفی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان امروز در جلسه‌ای به بررسی محتوای برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: هفته بسیج اولین مناسبت مهم و ارزشی پیش روست که باید در برنامه ریزی هایش پیوست چهلمین سالگرد دفاع مقدس لحاظ شود.

وی افزود: بسیج زاییده و فرزند خلف فرهنگ ناب دفاع مقدس است. بی شک تمام اتفاقات و رخدادها و حماسه های دوران دفاع مقدس هر کدام برگی از کتاب آموزشی فرهنگ بسیج است که باید توسط رزمندگان، پیشکسوتان و پژوهشگران این حوزه تدریس شوند.
 
سردار یوسفی گفت: چهلمین سالگرد دفاع مقدس تنها یک عنوان تقویمی و مناسبتی نیست بلکه یک جریان و راهبرد اساسی است که به مرز پختگی و بلوغ رسیده و وقت انتشار و تدریس آن به نسل های امروز و فرداست.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان افزود: بحران کرونا و عدم برگزاری برنامه های فیزیکی در مناسبت ها نباید مانع تولید و انتشار محتوای غنی ما در حوزه دفاع مقدس شود بلکه باید از این تهدید به عنوان یک فرصت برای بهره بردن از فضای مطلوب رسانه ای و مجازی سود جست و جهان شمولی بیشتر و بهتری از طیف مخاطب را درگیر امورات فرهنگی و هنری دفاع مقدس کرد.
 
 
انتهای پیام/

 

https://old.dana.ir/1670170
ارسال نظر
نظرات