شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:10 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670166

اهدای احکام عضو هیات رئیسه و سرپرست تیم بوکس جوانان

اهدای احکام عضو هیات رئیسه و سرپرست تیم بوکس جوانان
احکام عضو هیات رئیسه و سرپرست تیم بوکس جوانان اهدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، فدراسیون بوکس صبح امروز (دوشنبه) روز شلوغ و پرکاری را پشت سر گذاشت.

امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رییس تربیت‌بدنی ارتش صبح امروز (دوشنبه) همراه با سرتیپ دوم دکتر محمد داود صارمی رئیس هیات بوکس نیروهای مسلح با حضور در دفتر ریاست فدراسیون بوکس با حسین ثوری و حمیدرضا قبایی‌زاده به گفت و گو پرداختند.

در این دیدار صحبتهایی در خصوص همکاری بیشتر بوکس ایران با ارتش انجام شد و راه‌های حضور قدرتمند تیم بوکس نیروهای مسلح در رقابت های سال 2021 سیزم مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این جلسه حکم عضویت سرتیپ دوم محمد داود صارمی در هیات رئیسه فدراسیون بوکس و حسین رحمتی به عنوان سرپرست تیم بوکس جوانان به آنها اهدا شد.

همچنین در پایان این نشست جمشید تقی‌زاده  معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان هم به صورت سرزده به محل فدراسیون بوکس آمد و دقایقی با حسین ثوری به گفت و گو پرداخت.

تقی زاده ضمن مثبت ارزیابی کردن روند امور فدراسیون بوکس از جوانگرایی صورت گرفته در بدنه فدراسیون حمایت کرده و برای این رشته در رقابت های پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

 

 

https://old.dana.ir/1670166
ارسال نظر
نظرات