شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670060
افزایش قابل توجه مبلغ قرارداد کادرفنی سرخ‌ها؛

توافق جدید گل‎‌محمدی با پرسپولیس/ یحیی گران‌ترین سرمربی لیگ شد؟

توافق جدید گل‎‌محمدی با پرسپولیس/ یحیی گران‌ترین سرمربی لیگ شد؟
با توافق باشگاه، مبلغ قرارداد کادر فنی پرسپولیس و شخص یحیی گل محمدی افزایش چشمگیری یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یحیی گل محمدی پس از تغییر مدیریت باشگاه و حضور جعفر سمیعی در قامت مدیرعامل پرسپولیس، جلسات متعددی برای افزایش مبلغ قرارداد خود و دستیارانش را با مدیرعامل پرسپولیس برگزار کرد. پس از چند جلسه مفصل گل محمدی سرانجام توانست سمیعی را متقاعد کند تا مبلغ قرارداد او و دستیارانش به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کند.

طی توافق گل محمدی با مدیرعامل پرسپولیس، قرارداد یحیی افزایش یافت.  گفته می شود مبلغ قرارداد سرمربی پرسپولیس نزدیک به ۷ میلیارد تومان است و با این رقم، یحیی اگر نگوییم گرانترین مربی لیگ، یکی از گرانترین مربیان لیگ خواهد بود.
 
این افزایش قرارداد شامل دستیاران اقای سرمربی نیز شده و گل محمدی موفق شد سمیعی را برای افزایش مبلغ قرارداد دستیاران خود متقاعد کند تا حمید مطهری دستیار اول او به همراه داود فنایی، مظاهر رحیم پور، مهرداد خانبان به باشگاه رفته و مبلغ قراردادهای فصل جاری خود را امضا کنند.
 
مبالغی که با توجه به صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در دوره قبلی لیگ برتر با افزایش قابل توجهی همراه بوده و نزدیک به دوبرابر شده.
 
گل محمدی در حالی خواستار بررسی افزایش رقم دریافتی دستیاران خود طبق بندهای مندرج در قرارداد فصل جاری خود شده که در بین آنها تنها کریم باقری مربی پنج سال گذشته این تیم مبلغی بیشتر از سایرین دریافت می‌کرد.
گل محمدی که خود نیز قراردادش افزایش قابل توجهی نسبت به فصل گذشته داشته است توانست مبلغ قرارداد دستیاران همیشگی خود را که چند سال متوالی است با آنها کار می‌کند تا حدودی به رقم دریافتی کریم باقری از پرسپولیس نزدیک کند.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1670060
ارسال نظر
نظرات