شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670023
ادعای عجیب سیدجلال؛

حسینی: با محرومیت آل‌‎کثیر، امیری و پهلوان ما را تضعیف کردند!/ سازمان لیگ پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کند

حسینی: با محرومیت آل‌‎کثیر، امیری و پهلوان ما را تضعیف کردند!/ سازمان لیگ پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کند
کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: دست و پای پرسپولیس را برای دیدار فینال لیگ قهرمانان بستند و ما را ضعیف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید جلال حسینی درباره برتری پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی سنگینی در هفته دوم پشت سر گذاشتیم و پس از دیدار سختی که در هفته اول با سایپا داشتیم مقابل صنعت نفت خیلی خوب بازی کردیم. هرچند بلندی چمن ورزشگاه آزادی هر دو تیم را خسته کرد اما خدا را شکر سه امتیاز را به دست آوردیم.

وی درباره مسابقه بعدی پرسپولیس با نفت مسجد سلیمان توضیح داد: آن بازی هم سخت است و امیدوارم بچه ها با حفظ آمادگی برای دیدار با نفت هم تمرکز داشته باشند. پس از بازی سنگینی که با صنعت نفت انجام دادیم امیدوارم دیدار با تیم مسجد سلیمان را هم با موفقیت پشت سر بگذاریم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره ارزیابی اش از تیم های شرق آسیا در لیگ قهرمانان توضیح داد: تاکنون بازی های این تیم ها را ندیده ایم اما مطمئنا کادرفنی آن دیدارها را آنالیز کرده و به ما نشان می دهند. البته دست و پای ما را بستند. در این شرایط سخت که وحید امیری، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر را در اختیار نداریم جای اینکه بتوانیم با تیم قدرتمندی به دیدار فینال برویم، ما را ضعیف کردند.

حسینی تصریح کرد: امیدوارم بچه ها به ویژه نفرات جایگزین تا زمان برگزاری بازی فینال بتوانند شرایط خوبی داشته باشند و تمرکز کنند. تا وقتی لیگ برتر انجام می شود، تمرکز ما روی این مسابقات است و در فینال هم برخی نفرات را نداریم و بازیکنان نمی توانند تمرکز کنند. این کارمان را سخت می کند. امیدوارم روز به روز همه پیشرفت کنند تا بتوانیم آمادگی بیشتری داشته باشیم.

وی درباره احتمال کسب کاپ قهرمانی این مسابقات گفت: اکنون بحث کاپ و قهرمانی نیست زیرا بازی های سختی پیش رو داریم و تا آن زمان نمی دانیم چه اتفاقی رخ می دهد. شرایط کرونا هم وجود دارد و خیلی باید مراقبت کنیم. متاسفانه از لحاظ اجرای پروتکل ها مشکل داریم. سازمان لیگ می گوید بازی ها برگزار شود اما تیم ما را ضعیف کردند.

کاپیتان تیم پرسپولیس تصریح کرد: ما هم با این پروتکل های سازمان لیگ بازی می کنیم اما کشور قطر نفرات کرونایی را راه نمی دهد. اگر در این شرایط که سه نفر از بهترین بازیکنان خود را برای فینال در اختیار نداریم، برخی نفرات مان هم کرونا بگیرند به مشکل بزرگی می خوریم و امیدوارم وضعیت پرسپولیس را درک کنند تا بتوانیم کار بزرگی انجام بدهیم.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1670023
ارسال نظر
نظرات