شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1669984
رئیس پلیس راهور استان یزد:

پلاک های غیربومی برای ورود به یزد باید مدرک ارائه کنند

پلاک های غیربومی برای ورود به یزد باید مدرک ارائه کنند
سرهنگ زارع رئیس پلیس راهور استان یزد گفت: پلاک های غیربومی برای ورود به شهر باید مدرکی مانند بیمه نامه خودرو یا کارت ملی خود را ارائه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ مهدی زارع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به بحث ترددها در مدت زمان محدودیت‌های جدید، گفت: در محدودیت‌های جدید ممنوعیت تردد از ساعت 21 تا 4 صبح فردای آن روز مطرح است مگر اینکه خودروهای عمومی، باربری، مسافربری و کسانی که مجوز تردد اخذ کرده باشند.

رئیس پلیس راهور استان یزد با بیان اینکه تردد از شهر قرمز کرونایی به شهر قرمز و نارنجی ممنوع است، اضافه کرد: در ورود شهرهای قرمز پلاک‌های غیربومی اجازه ورود را ندارند.

وی با اشاره به اینکه ورودی شهرها در حال کنترل است افزود: پلاک‌های غیربومی اجازه ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارند و برای حل این مشکل نیاز به دریافت مجوزهای لازم است.

زارع در خصوص شهروندانی که پلاک غیربومی دارند اما در شهرهای قرمز و نارنجی زندگی می‌کنند، گفت: این افراد برای تردد در شهر و ورود به شهرهای مذکور باید مدارکی را داشته باشند که اثبات کند این شخص ساکن این شهر است، به‌طور مثال بیمه‌نامه خودروی شخص، صادره از شهر یزد بوده اما پلاک خودرو از تهران است که با ارائه این بیمه نامه فرد می تواند وارد شهر شود.

رئیس پلیس راهور استان یزد اضافه کرد: همچنین اگر شخصی پلاک غیربومی داشته باشد ولی کارت ملی وی صادره از آن شهر باشد می تواند به شهر وارد شود.

وی  با اشاره به اینکه خودروهایی که از ساعت 21 الی 4 صبح تردد داشته باشند جریمه می‌شوند اظهار داشت: این خودرو به‌وسیله دوربین‌هایی که در سطح شهر وجود دارد پلاک آنها ثبت و با تفکیک از خودروهای مجوز دار، جریمه می‌شوند.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1669984
ارسال نظر
نظرات