شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 19:27 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668520
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان:

یک خیر زنجانی، 5 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را آزاد کرد

یک خیر زنجانی، 5 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را آزاد کرد
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: یک خیر زنجانی با پرداخت مبلغ 37 میلیون تومان، زمینه آزادی 5 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را فراهم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علاءالدین کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: این زندانیان که سرپرست خانوار بوده و به دلیل جرایم مالی غیرعمد در زندان به سر می‌بردند با کمک و اقدام انسان‌دوستانه خیر نیکوکار از زندان، ازاد شدند.

وی تصریح کرد: آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در این شرایط سخت کرونایی و مشکلات اقتصادی سبب خوشحالی خود و خانواده‌های آنان می‌شود.

کریمی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 145 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد توسط ستاد دیه از زندان‌های استان زنجان آزاد شده و به آغوش خانوده‌های خود بازگشته‌اند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: بدهی این زندانیان از محل کمک‌های مردمی و خیرین، گذشت شاکیان، کمک‌های بلاعوض ستاد دیه کشور، آورده خود زندانیان و اعطای تسهیلات، تامین شده است.

کریمی اظهار داشت: مردم مومن و نیکوکار استان زنجان به عنوان خیرین نوع‌دوست، زبانزد بوده و تاکنون نیز در بخش‌های مختلف، گره‌گشایی کرده‌اند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان ضمن قدردانی از مشارکت خیرین در جشن گلریزان گفت: امسال کمک‌های نقدی خیرین 60 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت.

وی خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کمک‌های نقدی خود را به صورت غیرحضوری و از طریق شماره حساب 0224137397006 و یا شماره کارت 6037991899973626 پرداخت کنند.

کریمی ابراز کرد: محل جدید دفتر نمایندگی ستاد دیه در استان به نشانی زنجان، خیابان امام خمینی(ره)، جنب کوچه حاج‌نوروزلر، روبه‌روی بانک انصار انتقال یافته است.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1668520
ارسال نظر
نظرات