شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:56 منتشر شده در مورخ: 1399/08/12 شناسه خبر: 1663359
امام جمعه باشت:

آمریکا استکبار و ایران نماد استکبار ستیزی در جهان است/ سازمان های بین المللی ابزار دست آمریکا هستند

آمریکا استکبار و ایران نماد استکبار ستیزی در جهان است/ سازمان های بین المللی ابزار دست آمریکا هستند
حجت الاسلام والمسلمین عبودی گفت؛کشورهای آزاد جهان ایران را به عنوان سنبل تمام کشورهای جهان در مقابل استکبار می شناسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام والمسلمین عبودی امام جمعه باشت در گفت و گو با  صبح زاگرس  گفت؛ تاریخ و تجربه ای که در مورد آمریکا نشان داده شده، که این کشور بر کشورهای ضعیف و جهان  سوم غلبه و نفوذ کند و آنها را غارت کند و همیشه از دید ارباب رعیتی نیز به این کشورها نگاه می کند.

وی در ادامه افزود؛سازمانهای بین المللی که مقر آنها هم در آمریکا است همیشه و در همه امورات آمریکا را همراهی می کنند، و در واقع از این لحاظ آبروی برای آنها نمانده است،چون این سازمان ها و در راس آنها سازمان ملل برای آمریکا یک ابزار محسوب می شوند و از آنها در تمام مراحل استفاده ابزاری می کند.

امام جمعه باشت در ادامه گفت؛فلسفه نهاد ها و سازمان بین المللی در اصل این بوده است که از حقوق و منافع کشورها ،خصوصا کشورهای ضعیف در مقابل استکبار دفاع کند،  ولی امروزه راه و نقشه ای را از آنها دفاع می کند که دولت مستکبر آمریکا برای آنها ترسیم میکند.

حجت الاسلام والمسلمین عبودی در ادامه ابراز داشت؛امروز کشور امریکا به دنبال معاهدات و قرار دادهای بین المللی است که خودشان منافعی در آن داشته باشند و اگر منافع دیگر کشورها در آن باشد به این معاهدات پایبند نیستند،و از آن گریزان هستند.

امام جمعه باشت گفت؛باید روشنگری شود که امروزه کشور آمریکا در راس استکبار جهانی قرار دارد،و ملت ایران قریب چهل است که جلوی این استکبار ایستاده است، و تنها کشوری که سردمدار و بعنوان الگو در مقابل این استکبار ایستاده است کشور ایران است.

وی افزود: امروز همانطوری که خود آمریکایی ها گزارش می دهند،بیشتر کارتن خوابها و بیشترین جرم و جنایت در این کشور رخ می دهد، و اقتصاد آن نیز رو به افول و در حال تضعیف است ،شاید عده ای ندانسته و از روی آگاهی کم دم از اقتصاد پویا و فعال می زنند ولی اینطور نیست و امیدواریم که روزی کشورهای آزاده جهان بتوانند در مقابل این استکبار محکم ایستادگی کنند و حق و حقوق خود را بگیرند.


انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1663359
ارسال نظر
نظرات