شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 23:04 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1662127
رئیس ستاد اقامه نماز جمعه مازندران اعلام کرد

برگزاری نمازجمعه فردا در 5 شهر مازندران

برگزاری نمازجمعه فردا در 5 شهر مازندران
محمد انتظاری از آخرین وضعیت برگزاری نماز جمعه این هفته در شهرهای مازندران خبر داد و گفت: تا این لحظه برگزاری نماز جمعه 9 آبان در 5 شهر استان نهایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام محمد انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از آخرین وضعیت برگزاری نماز جمعه این هفته در  شهرهای مازندران خبر داد.

وی افزود: فردا 9 آبان ماه، نماز جمعه با توجه به محدودیت‌های اجتماعی ایام کرونا، در غالب شهرستان‌های استان برگزار نمی‌شود.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه مازندران خاطرنشان کرد: بنا بر آخرین تصمیمات و با توجه به وضعیت شهرها بر اساس وضعیت ابتلا به کرونا، غالب شهرهای استان دارای وضعیت قرمز هستند.

انتظاری تصریح کرد: تا این لحظه و بنا بر آخرین تصمیمات اخذ شده، نماز جمعه فردا 9 آبان ماه در شهرستان‌های با وضعیت سفید، نارنجی و زرد استان و بخش‌های تابعه‌شان شامل  بابلسر، سیمرغ، فریدونکنار، میاندورود و کلاردشت و بخش های تابعه برگزار می‌شود.

وی متذکر شد: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، در صورت برگزاری نماز جمعه در هر یک از شهرهای استان، نمازگزاران باید با رعایت کامل تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی،  ضمن زدن ماسک و رعایت تمام نکات بهداشتی، با حضور در مصلی‌های نماز جمعه، حضور و اقامه نماز کنند.

به گفته رئیس ستاد اقامه نماز جمعه مازندران، تا این لحظه بنا براعلام ستاد استانی مقابله با کرونا، نماز جمعه در مرکز استان و سایر شهرستان‌ها برگزار نمی‌شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1662127
ارسال نظر
نظرات