شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/08/08 شناسه خبر: 1661959
امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب:

پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است

پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است
ملارشید ثنایی, امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است و مسئولین تمام توان خودرا بکار گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  ملارشید ثنایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: پیرو شیوع گسترده بیماری منحوس کرونا و برای مقابله بااین بحران و حفظ جان و سلامتی، مردم شهرستان با تعطیلی بازار و دوری از تجمع ثابت کردند که همیشه پای کار هستند واین بار نیز در تقابل با این بیماری به میدان آمده که قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از مسئولین ستاد مبارزه با کرونا افزود: مسئولین این شهرستان نیز تا به امروز برای مقابله با شیوع بیماری کرونا تلاش بسیار کرده اند ولازم است درادامه نیز تمام توان خود را بکار گیرند.

امام جمعه اهل سنت این شهرستان تاکید کرد: اصناف و بازاریان‌ با نهایت همکاری و اهتمام بیشتر به رعایت فاصله گذاری و دوری از تجمع و استفاده از ماسک، برای از بین بردن این آفت و بیماری اقدام کنند.

وی عنوان کرد: اگر همکاری و مشارکت عموم مردم نباشد مسئولین به تنهایی نمی توانند این بحران را کنترل کنند لذا باید برای هرچه سریع ریشه کن شدن بیماری کرونا توصیه های بهداشتی را با جدیت انجام دهیم.

 

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1661959
ارسال نظر
نظرات